Vectra B 2.0 dti vs Peugeot 406 2.0Hdi vs Alfa 156 jtd

Vectra B 2.0 dti vs Peugeot 406 2.0Hdi vs Alfa 156 jtd

LSD

Član
ajd sad malo pricanja u prazno.... :D

dakle trazi se auto ove klase i svelo se na ova tri ponudjena...
vrline i mane istih...

sva tri auta su oko 200 000 km....otprilike iste opreme...i cijene

ajd sad nek pise ko sta zna...ko je sta cuo.imao neko od auta.;););)
 
Član
Opelov dizelaš ne. Inače Vectre te generacije su dosta loše.

406 je odličan automobil, dobar motor, dosta prostora, udobnost.

156-ica sa 1.9 jtd motorom je odlična. Zobiđi 2,4 motore. U 166-icama su odlični, pogotovo oni od 103 kw. Ima osjetljivije podvozje, manje prostora od puga. Cijene dijelova su u rangu auta ove klase.

Prilikom kupovine provjeri kilometražu, auta s ovim motorima su većinom prešla brdo kilometara.

Sa ovim dizel motorima u slučaju 406-ice i 156-ice nemaš nekih boljki ili posebnih mana:icon_biggrin: Sretno
 
Član
Drug uzmi sa sto manje kilometara ,,a ove price opel dizel nevalja ,,,ja ga vozim 20 godina ,,,imao sam Astru s tim motorom i samo rijeci Hvala ...kod nje je lanac jeftin za odrzavanje ide lijepo ,ne trosi puno ......od ova tri auta ja kad bi birao uzeo bi Vectru bez razmisljanja ,,,a ti prokontaj se ipak ces se ti vozati a ne mi koji komentarisemo
 

LSD

Član
GreenDevil je napisao(la):
ima ti rodjo alfu, probaj je malo:lol:
meni se svidila

ne mogu...il je on na putu ili sam ja....rijetko kada da se uganjamo :icon_biggrin:

pricao sam ja s njim...kaze da se nemoze pozaliti...da je zadovoljan
 
Član
od ovog tvog uzeg izbora mislim da bi te najbolje zadovoljio peugeot ali samo sa 2.0 HDI motorom ;)
 

LSD

Član
Dzeniii je napisao(la):
od ovog tvog uzeg izbora mislim da bi te najbolje zadovoljio peugeot ali samo sa 2.0 HDI motorom ;)

grijesis....najbolje bi me zadovoljila kakava od 25-29 :lol::lol::lol:

ali proprcionalna :icon_twisted:
 
Top