Vasi savjeti i misljenja za Golf 5 2.0 tdi 170 ks ?

Vasi savjeti i misljenja za Golf 5 2.0 tdi 170 ks ?

Član
Nekad ne stignem na sve, ali trudiću se.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Potrudi se ti da sto prije shvatis da si postao naporan. Imas 10k komentara na forumu, od toga je 9k pljuvanje po VW-u, a pricas o nekakvim sektama i kultovima... Cak i da si troll, a nisi, dosadio si i Bogu i narodu.
 
Član
Potrudi se ti da sto prije shvatis da si postao naporan. Imas 10k komentara na forumu, od toga je 9k pljuvanje po VW-u, a pricas o nekakvim sektama i kultovima... Cak i da si troll, a nisi, dosadio si i Bogu i narodu.
Izvini što ne volim VW i što vas to lično pogađa.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Izvini što ne volim VW i što vas to lično pogađa.
emoji8.png


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Moj Nedo, to si trebao malo preformulisati jebemu misa, nisi me shvatio..
Meni smeta sto si ti dosadan burazeru, a ne sto mrzis VW :D

https://www.olx.ba/artikal/29338619/volkswagen-passat/#detaljno
Sta cemo sa ovim? Jel' hahah
Samo nemoj reci da je oglas iz usluge :p
 
Član
Pa sto je govno ako je ispravan
Zato što sam potrošio 5.000KM da ga dovedem u ispravno stanje za godinu dana. Umjesto da su me poslušali i prodali ga čim sam upoznao ženu, odmah sam rekao da je govno jer je VW i bio sam u pravu. VW-a nikad svojim parama kupio ne bih, a ni ona, a dizel pogotovo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Zato što sam potrošio 5.000KM da ga dovedem u ispravno stanje za godinu dana. Umjesto da su me poslušali i prodali ga čim sam upoznao ženu, odmah sam rekao da je govno jer je VW i bio sam u pravu. VW-a nikad svojim parama kupio ne bih, a ni ona, a dizel pogotovo.
Pa koje je onda po tebi najbolje i najzahvalnije auto,a da se ne kvari nikako,da se odmah kutarišem VW-a?
 
Član
Pa koje je onda po tebi najbolje i najzahvalnije auto,a da se ne kvari nikako,da se odmah kutarišem VW-a?
Takvo nešto ne postoji, postoji dobar vlasnik prije tebe.
Ja imam dobra iskustva sa svim benzincima koje sam vozio i 3 još imam i vozim, a sa dizelima katastrofalna.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Licno nisam ljubitelj VW-a, ali realno 15k KM dati za golfa V (sve osim GTI) je po meni sludo. Zar za te pare ne mozes naci mozda neki audi koji ima bolje unutrasnje materijalne od golfa V ( zar tih 15 k KM nije teritorija nekog mk5 GTI ? )
 
Poslednja izmena:
Član
Zamjena za dizel ili bilo šta slično i bilo šta iz VW koncerna ne dolazi u bilo kakav obzir, ni pod tačku razno, tako da te krševe zadržite za sebe i uživajte.
Evo za svakoga koji konta sebi uzeti dizelaša,još pogotovo VW
 
Poslednja izmena:
Član
Zamjena za dizel ili bilo šta slično i bilo šta iz VW koncerna ne dolazi u bilo kakav obzir, ni pod tačku razno, tako da te krševe zadržite za sebe i uživajte.
Evo za svakoga koji konta sebi uzeti dizelaša,još pogotovo VW
?
I?
U čemu je problem što neću VW?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
?
I?
U čemu je problem što neću VW?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Nije problem,tvoje iskustvo i mišljenje,problem je što toliko ideš u offtopic sa tim svojim pljuvanjem što Zuro reče,šta god sadrži "VW" u kontekstu tu si ti da nam oči otvoriš kako je VW sranje,skontali smo nakon hiljada i hiljada poruka,što ga ti nećeš ne znači da ga neće neko drugi.
 
Top