Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a jbg evo mog razmisljanja... trebao sam uzeti full novi auto al jedini uslov za to je da dam godinu a po ovom prvom roku dado samo 1 ispit pa mi to postaje nekak nerealno sve vise i vise :D a puga bi mogo uzet odma kroz par dana a i furo bi ga godinu dana makar i onda opet zamjenio za nesh a da furam jos godinu dana pola mislim da bi izludio a i uvijek mi je lako prodat peugeota cabrio jos bijelog kad ga nabijem na 18ke i zatamnim spustim itd itd nekom novom frajercicu u gradu nego pola bar je takvo moje razmisljanje... za godinu dana ovo auto cu moc prodat za 20 000 bar se tako nadam :)
 
Član
eto koji sam ja peh probudim se ono pola metra snjega napadalo :p a konto danas odvuc taj auto da mi sevis pregleda :( haman da ce cekat ljepse vrijeme :)
 
Član
evo ti moje iskustvo od prijatelja,mjenjac otisao 1,2 brzina ubacivanja je jako tesko,kod njih mi je mjenjac odvratan ,jako neprecizan ,uglavnom ne odgovara mi.. Imaju problem sa krovom,to ako ti ode mozes ga bacit.. Tvoj polo ce za godinu,dvi, vrijedit duplo vise od njega,a njemu spada cijena nenormalno prvenstveno jer je pezo,cc,2.0 benz,ja nikad nebi mijenjao ali eto ti ako zelis slobodno
 
Član
Kakve veze ima snjeg nije auto od secera.Vozi majstoru da vidi i kupuj to kad si vec tolko zagrizao .:cool:
 
Član
Ej druze...extra dobar prijatelj ima 307cc ..2004 god s fullopremom..takodje oko 100000 presao...fulll...cipovan ..na 170 ks mislim...17 ke..ma sve...extra..okrece glave po ze non stop..prezadovoljan je...potrosnja..pa zavisi kako ga vozis..jbg..od 8-9 pa do 13 ...ha ja..evo ti slicica..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Ej druze...extra dobar prijatelj ima 307cc ..2004 god s fullopremom..takodje oko 100000 presao...fulll...cipovan ..na 170 ks mislim...17 ke..ma sve...extra..okrece glave po ze non stop..prezadovoljan je...potrosnja..pa zavisi kako ga vozis..jbg..od 8-9 pa do 13 ...ha ja..evo ti slicica..

mozes li se druze raspitat koji je to motor kod njega i koliko je imo seriski konja... ovaj je 2.0 16v 177 ks... sport modelll
 
Član
Znam ja ovog momka iz Zenice sto je njegov PUG prijatelj mi je, kod njega je obični 2.0 16V motor nije sport , ima crvenu kozu i auto je prelijep.
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Ej druze...extra dobar prijatelj ima 307cc ..2004 god s fullopremom..takodje oko 100000 presao...fulll...cipovan ..na 170 ks mislim...17 ke..ma sve...extra..okrece glave po ze non stop..prezadovoljan je...potrosnja..pa zavisi kako ga vozis..jbg..od 8-9 pa do 13 ...ha ja..evo ti slicica..

mozes li se druze raspitat koji je to motor kod njega i koliko je imo seriski konja... ovaj je 2.0 16v 177 ks... sport modelll

Kod njega je 143 ks + chip koliko znam...Evo slikice
 
ma mijenjaj neces nista izgubiti, uostalom PUG je atraktivniji, udobniji, jaci, kabriolet je, a i okrecu se svi za njim sto nije slucaj kod pola:)
 
Početnik
joj qme bez ikakvog razmisljanja bi mjenjao, ne govorim ti ovo iz neke zavidnosti jer navozao sam se svega i svacega nego govorim ko rodjenom bratu, to auto je TOP, znaci po mom misljenju jedno od najljepsih auta definitivno iako sam do sada vozio samo shvabe, definitivno bi uzeo jednog takvog.
 

JD.

Član
mjenjaj, isplati ti se jer je mala doplata

imaj na umu da je taj 307 CC bio preko 50 hiljada nov, a ti ga dobijas za koliko ? 25 recimo ?

nego sta se nego isplati...ako ti se svidja mjenjaj naravno dobro pregledaj auto, i nek ti je sa srecom...
 
Član
JD. je napisao(la):
mjenjaj, isplati ti se jer je mala doplata

imaj na umu da je taj 307 CC bio preko 50 hiljada nov, a ti ga dobijas za koliko ? 25 recimo ?

nego sta se nego isplati...ako ti se svidja mjenjaj naravno dobro pregledaj auto, i nek ti je sa srecom...

Kakvi 25...preko 30 su oni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top