Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci imam ponudu peugeot 307 cc bijeli 2005 godina 2.0 benzin 177 ks ful oprema preso oko 60-70 hiljada neznam tacno da mijenjam dam pola svog 2007 godina trendline sa 17kama i dvd-om i 28 000 predjenih km i da dodam jos jedno 2000-2,500 km... vase misljenje oko tog pezoa dali se to isplati s obzirom da moj auto je kupljen nov i ima manje km i novije je godiste i kakav je taj motor 2.0 177ks i koliko trosi to cudo ??? ajmo neki savjeti...
 
Član
ja ne bi,ljepsi je pug,al ces dosta izgubit trampom,u tebe novije,manje preslo,i jos da dodas para...taj motor u pugu je vjerovatno zvijer,al sa 70,000:icon_rolleyes:
sta znas kako ga je neko cepio...al opet,cabrio je,pa to malo privlaci...
kako hoces,al ja ne bi mijenjao,tu si donji 4-5 milja;)
 
Član
Mozda bi ti bilo isplatnije prodati pola i za kes kupiti tog pezonju... Ja bih na tvom mjestu mjenjao, samo se trebas potruditi oko cijene, da ide bar kljuc za kljuc....;)
 
Član
znaci po vasem misljenju isplati se ali kljuc za kljuc... ok sutra jos razmislim i poslikam auto pa cu stavit slike... btw auto je u fullu, koza, digi klima, mislim cak i navi sa cd changerom grijanje siceva, 17ke itd itd... i auto mi ne lici da ga je vozio neki forser nego vise mi izgleda ko da ga je kupio neki wanabe hadzija koji je doso i reko daj mi najjaci motor i full opremu... otici cu sutra da se izdogovaram sve i provjerim tacnu kilometrazu zatim auto ide u peugeot servis da se pregleda detaljno... ako sve bude ok mjenjam al max sto cu dat je 1000 km... pozz
 
jel to mozda rijec o onoj 307 sto cesto bude parkirana ispred doma?

taj pezo je dosta lijep i atraktivniji je od pola, i uz to cabrio je..pogledaj na netu koliko se krece cijena takvih modela pezoa i onda vidi za svoje auto, pa se skontaj..
jbg, sa polom si samo jedan u masi, a 307CC je vec nesto ;)
 
BHT Ovisnik
Death_beat je napisao(la):
jel to mozda rijec o onoj 307 sto cesto bude parkirana ispred doma?

taj pezo je dosta lijep i atraktivniji je od pola, i uz to cabrio je..pogledaj na netu koliko se krece cijena takvih modela pezoa i onda vidi za svoje auto, pa se skontaj..
jbg, sa polom si samo jedan u masi, a 307CC je vec nesto ;)

potpis
 
Član
nije to taj ovaj je bijeli i stock i tek uvezen iz njem bio sam kad se skido s kamiona tako da pozdano znam da nije udaran itd itd... i jako mi je dobar prijatelj taj sto ga je uvezo i ima urednu servisnu knjigu itd itd.. moje licno misljenje je da taj 307 vishe vrijedi od mog pola a uz to zelja mi je imati cabrija i jos bijelog i jos u full opremi a 177 ks :) sutra ide na servis da se pregleda... neznam razmislim josh... polo mi dokurcio vozim ga vec 16 mjeseci i stalno neke pare ubijam u njega i nikad nisam zadovoljan a ima 100 ks manje od pezoa zato mi se mjenja da je 1.9 tdi sa 130 ks nikad ga nebi zamjenio al ovako :) vidjet cemo josh...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top