Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Vase misljenje 307cc vs polo 9n3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da sam na tvom mjestu zamjenio bih pola za puga,zbog čega je polo bolji,nema pola te opreme motor mu je nejak,nije nešta dizajn meni je isti ko golf2 :D
ako je pug tako očuvan i ak je sve uredu zamjeni,dok ga ne budeš imo i vozo jedno vrijeme nemožeš znati kakv je ak ti i nevalja prodaj... ovako iz ovih komentara šta valja šta ne ispašće da
je najbolja solucija da se mjenjaš za golf 2 1.6 dizlo ;)
 
Pike_gti je napisao(la):
nije to taj ovaj je bijeli i stock i tek uvezen iz njem bio sam kad se skido s kamiona tako da pozdano znam da nije udaran itd itd... i jako mi je dobar prijatelj taj sto ga je uvezo i ima urednu servisnu knjigu itd itd.. moje licno misljenje je da taj 307 vishe vrijedi od mog pola a uz to zelja mi je imati cabrija i jos bijelog i jos u full opremi a 177 ks :) sutra ide na servis da se pregleda... neznam razmislim josh... polo mi dokurcio vozim ga vec 16 mjeseci i stalno neke pare ubijam u njega i nikad nisam zadovoljan a ima 100 ks manje od pezoa zato mi se mjenja da je 1.9 tdi sa 130 ks nikad ga nebi zamjenio al ovako :) vidjet cemo josh...

nemas onda sta razmisljati, sam si naveo dovoljno razloga da mijenjas, pregledaj ga jos na servisu i gotovo ;)
 
Član
Takva oprema... kilometraza je sasvim ok... jos model iz 2005, ne znam sta cekas cc i c :D

http://www.peugeot.com/en/products/cars/peugeot-307-cc.aspx :123:
 
Član
ne znam sta da ti kazem s obzirom da je tvoje auto novo za ovoga, a sto se tice sminke pug je MRAK
 

BiT

Član
Ja bi menjao, ipak ti polo nema ni pola te opreme, slab motor. A ako ima servisnu knjigu i tako malo je prosao, ne bi puno razmisljao!;)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Come to the dark side!
We have cookies! :D

And sandwiches :D

Ma Pike vidim ja da si ti već nanijetio da zamijeniš,samo dobro pretamburaj to auto kod majstora i dogovori da što manje doplatiš i udri brigu na veselje !
 
Član
LudoA je napisao(la):
Takva oprema... kilometraza je sasvim ok... jos model iz 2005, ne znam sta cekas cc i c :D

http://www.peugeot.com/en/products/cars/peugeot-307-cc.aspx :123:

e vidis postoji jedan problem nisam znao da imaju dva razlicita to jest obicni i facelift i nemogu se sjetit da me ubijes jel faceliftovan ko ovaj sa tvoje slike ili onaj obicni model... koliko mi taj facelift igra ulogu??
 
Sto se tice dizajna, ja da sam na tvome mjestu mijenjao bi se....

Sto se tice motora, ne znam kakav je taj benzinski motor, no Peugeot je sam od sebe pouzdano auto, ja imam (odnosno stari) Peugeota 607 2001 godina, jeste da je dizelski motor (HDi), al' sto se kvarova tice evo sta cu ti nabrojati, riknula svirena u svatovima i signaliziran je kvar jedan bio koji sam postavljao na forumu skoro i to je ispalo da je Aditiv (tecnost to prociscaje naftu ako ruznu naspes da ne zaprljas filtere, ulje bla bla bla).. Znaci to i nisu kvarovi, auto redovno servisiras, sipas dobro ulje, najbolje, i skidas ga na pola kilometraze za koju garantuje, sipas dobro gorivo i uzivat ces..

Sto se same voznje tice sumnjam da taj Peugeot nudi manje nego ovaj u mene.. Udoban i to pravo, stari ima problema sa kicmom i ne moze dugo sjediti ukoci se, ljetos je isao na more, u jednom smijeru nekih 350 km, uopste ga ledja nisu zabolila, zvucna izolacija samo takva, unutra kad se vozis samo osjetis lagan povjetarac sa vana hehe, sve u svemu po meni je to auto super, sumnjam da ce i taj ista manje ti ponuditi, tako da je to barem meni odlicna prilika i ne bi je profulao....
 
Član
ma samo mjenjaj drug, šta ste zapeli za pola ko da je... pug je puno puno atraktivniji i i bolji, a i ta kilometraza za taj motor nije nista
 
Član
Dobro provjeri PUG pa onda zamjena i nedaj nenadoplacuj puno ako budes mjenjao , mada ja opet kontam i Polo ti je cvoka prema tome ostani na Polu mada je PUG definitivno ljepsi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top