Vase Ideje (Random Brainstorm)

Vase Ideje (Random Brainstorm)

VW T1,restaurirat u originalno stanje,jedino bi ga prizemljio i motor oko 150 konjica,meni dosta :D
i samo putuj,putuj,putuj....
 
U mog Passata prepakovat' VR6 2.9 Turbo iz stranca. .Ukoniti antenu,zatvoriti rupe od zadnjeg brisaca,potpuna restuaracija,ostaviti ovu Tornado crvenu kao sto je sada,nazad neke fele sa ogromnim falcom,ako je potrebno i adaptere da ga izbaci,napred isto neke sa malo manje jota,nazad finu dvocjevku onako decentno i ne prenapadno. . Uglavnom neki kulturan stil,izmedju Clean i German,i lagano zatamnjena stakla ..Eto to je za vanjski dio .. Unutra svu unutrasnjost prebacit' iz B5.5 (facelfit) od Highline) .. TO bi bilo to
 
Član
golf mk1 resturirati motor neki 2.0 8v iz trice gti, 1.8t ili neki jaci dizelas mozda tdi pb od 150 ks +chip limeni branici bbs rs rm felge unutrašnjost orignal resturirana
golf mk3 sa motorom 1.8t ili tdi pb kao gore navedeni schmidt felge unutrašnjost od golf 5 ili 6 nek.........
 
Član
superman je napisao(la):
golf mk1 resturirati motor neki 2.0 8v iz trice gti, 1.8t ili neki jaci dizelas mozda tdi pb od 150 ks +chip limeni branici bbs rs rm felge unutrašnjost orignal resturirana
golf mk3 sa motorom 1.8t ili tdi pb kao gore navedeni schmidt felge unutrašnjost od golf 5 ili 6 nek.........

ko da si mene pito kako bi;)
 
Član
Sanjam da moja C klasa ovako izgleda :icon_sad:
mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg

mercedesw202suicidedoor.jpg


može i ovako al za onom gore plačem :icon_sad:

vas_augsb07_126.jpg

vas_augsb07_130.jpg

vas_augsb07_123.jpg

vas_augsb07_124.jpg

vas_augsb07_127.jpg
 
Ajoooj ovog prvog Merca :icon_sad: Nema mane. . jedino ovaj volan mi se ne svidja al' ostalo svee jee samo za :icon_sad:
 
Član
Pa posto ovih e30 EVO nije puno peizvedeno, kupio bih kokciku i lagano pravio repliku EVO-a :)
 
Član
E30 cabrio s 3.0 L 286 PS I6 diesel Twin Turbo motorom ;)
izgled kao ovaj (btw m5 motor u njemu )
E30-E30+convertible+%286%29.jpg
 
Top