Vase Ideje (Random Brainstorm)

Vase Ideje (Random Brainstorm)

OggyBoy je napisao(la):
Ima li ko da otkuca, ako počnem da njamke i remse, mogu do prekosutra?:D

dobro i ja sam navo jedan skromjnji :lol::lol::lol:

a ono bas bas Chevy impala SS coupe model 69

http://www.remarkablecars.com/main/chevrolet/impala-lowrider.html

:cool: nemoguce jbg
 
Vidi se Roki. Ti radis renola stvarno kako treba i bolje. A Oggy bolje malo formulisi pitanje ? Koju poruku hoces da posaljes ?

Imate svi fine ideje, sta znate mozda vam se i ostvare nekad u skorijoj buducnosti. :icon_biggrin:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Vidi se Roki. Ti radis renola stvarno kako treba i bolje. A Oggy bolje malo formulisi pitanje ? Koju poruku hoces da posaljes ?

Imate svi fine ideje, sta znate mozda vam se i ostvare nekad u skorijoj buducnosti. :icon_biggrin:

Mislim da sam bio jasan.:D
Svi mi sanjamo, kad bih počeo kucati sve što mi padne na pamet o kolicima koja mi se sviđaju, trebalo bi mi 7 dana da otkucam sve, kontaš?:D
Kad skupim vremena, otkucaću jednu idejicu koja se vrzma po glavi.:icon_biggrin:
 
OggyBoy je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Vidi se Roki. Ti radis renola stvarno kako treba i bolje. A Oggy bolje malo formulisi pitanje ? Koju poruku hoces da posaljes ?

Imate svi fine ideje, sta znate mozda vam se i ostvare nekad u skorijoj buducnosti. :icon_biggrin:

Mislim da sam bio jasan.:D
Svi mi sanjamo, kad bih počeo kucati sve što mi padne na pamet o kolicima koja mi se sviđaju, trebalo bi mi 7 dana da otkucam sve, kontaš?:D
Kad skupim vremena, otkucaću jednu idejicu koja se vrzma po glavi.:icon_biggrin:

Haj sada da imam sta citat veceras. Noc je hladna i dosadna :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::123::123:
 
Član
Ma ima tu nekih bolesnih ideja al puno je to novca sve, ipak nesto realno se moze sklopiti, a ako se bude nafake uradit ce se nesto dobro..dok se zavrsi fax, prikupi jos nekog alata i nadje pristojan posao, pocet cu sa nekim projektom, do tad stock auto, ili kako treba ili nikako... al ako budem sta radio bice neki kupe, naravno svabo, golf mk1 ili mk2 ili BMW kocka....
Sto se tice motorizacije volio bi neki noviji motor npr 1,8t 150ks iz cetvorke ili npr neki r verziju:D(ako budem direktor neke firme)... Ili eventulano 2,0abf iz trojke ili VR6. obogatiti ga turbo punjacem, naravno i ostalom pratecom opremom, jacom pumom, kovanim cudima, jacim kocnicama itd itd.. NAravno ubaciti i noviji enterijer, okolo german style itd....

Kad bi sklapao kocku ubacio bi iz e34 motor malo vece litraze, obogatio ga turbo sistemom itd... ma ljudi snovi su to, treba puno para, znanja al sto je najgore kako to sve raditi kad nece dati zena:lol::lol::lol:hehee...

Al ipak sto cu najverovatnije u skorijoj buducnosti uraditi, uzeti neki noviji turbo dizel, rasteretiti mu usis izduv, malo promjeniti parametre ubrizgavanja hehehe i kulirati... ;)

http://youtu.be/k498LwPc2Ws ovako nesto abd
 
E to mi se svidja. Vidis ti da mozes napisat :D:D Bice svega samo da je zdravlja i znanja, imas skoro iste ideje ko u mene.

I meni padaju neke ludorije na pamet a nista ne znam hahaha .
 
Član
247352_104328946327233_100002503840021_36061_67577_n.jpg


Samo ovo. :smajli43:
 
Top