Vase Ideje (Random Brainstorm)

Vase Ideje (Random Brainstorm)

Ne znam hoce li mi administracija pobrisati temu, ja mislim da ce biti jako interesantna.
Naime...Posto ja nemam puno paznje u skoli i mastam o Golfovima na casovima meni su na um padale razne ideje kao npr.

Tuning 1.3b motora, znaci sve sto se moze i sto je tesko ostvarljivo.

VW golf mk1 edition one,16v G60 sa synchro pogonom, i kopijom sirokog body kita sa mk2 modela :lol::lol::lol::lol::lol:

MK2 VR6 turbo synchro...:D

MK2 skoljka sa svim mogucim stvarima sa S3 audija.

Audi B4 coupe ukrsten sa RS4 audijem. (B7)

Ford Fiesta mk1 sa cosworth motorom :lol::lol:

Tuning ABF motora.

VW Jetta MK2 convertible sa hard top-om i 20vt motorom.

VW Vento coupe vr6 synchro.

Znaci bit ove teme je da pisete "gluposti" koje vam nekada padaju na pamet...

Nadam se da ce zazivjeti tema :D :123::123::123::123::123:
 
Početnik
Oduvijek sam imao zelju i kad trad cu je sebi ispuniti cim mi se stvore finansijski uslovi a to je:


Pasat kao sto sa imao 3B ali u sljedecoj konfiguraciji::D


Syncro skoljka
Pronaci a6 3.0 tdi ili tfsi udarenog ili u dijelovima
Sa njega preuzeti motor,mjenjac,pogon,unutrasnjost i sve sto se moze iskoristiti
Sve to prebaciti u/na pasata.
Ofarbati ga u mat crnu
Poukidati sve lajsne sa branika i vrata i znakove
Unutrasnjost bež,kombinacija prave koze i alkantre u istoj boji
Air ride sa barakuda zwinger ili karrizma felama i sa pofinom jotazom ful ispolirane

Ima jos more sitnica ali server nebi bio dovoljan da ugosti taj moj post o imaginarnom projektu ali to je moje auto snova,i aBd ako ikada budem imao finansijske uslove to cu si i ispuniti ;)
 
E svidjaju mi se vase ideje. Sarajlicu tvoja posebno. A puki to je stock car jel ? imas li neku svoju viziju nekog auta iz snova ? :D

I meni je na pamet padalo golf dvojka sa svim sa touarega i passat mk2 lubenicar sa svim sa passata 4 2.5 v6 tdi sa 4motion pogonom i zatvorenim zadnjim vratima. nesto kao coupe sa zadnjim svjetlima od corrada, neka inovacija...da i lubenicar postane meta tunera :lol: fine krivulje ko u RS6.

Ili opel coupe sa nekim HEMI motorom :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
E svidjaju mi se vase ideje. Sarajlicu tvoja posebno. A puki to je stock car jel ? imas li neku svoju viziju nekog auta iz snova ? :D

I meni je na pamet padalo golf dvojka sa svim sa touarega i passat mk2 lubenicar sa svim sa passata 4 2.5 v6 tdi sa 4motion pogonom i zatvorenim zadnjim vratima. nesto kao coupe sa zadnjim svjetlima od corrada, neka inovacija...da i lubenicar postane meta tunera :lol: fine krivulje ko u RS6.

Ili opel coupe sa nekim HEMI motorom :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

da druze...stock car....naravno, neke lude felge se podrazumjevaju :D

http://www.carsablanca.de/files/medias/Car/Volkswagen_Passat_B2_Typ_32B_2_0_i_Variant_Syncro_C_9474_big.jpg
 
Nema sta...interesantno auto...dobro mu leze ove fabricke AVUS a jos bi mu bolje lezale one sto americki cuneri prave na

CNC-u sto imaju falca i dodju 17-18' sigurno znas u cemu govorim. Gewinde i one felge i ubica od lubenicara.
 
Član
Toyota corolla ae86 trueno, motor F20C, d2 gevinde,cusco lsd i jos puno sitnih detalja ;)
 
Član
da imam dovoljno novca,bojim se da moje ideje nebi imale cifru :lol: ,puno sam mastovit,24h imam ideja i to novih :lol:
 
Kemo zato sam i pokrenuo temu. Pa vidi mojih ideja u prvom postu, neko ce pomislit da sam lud :lol::lol::lol::lol:

Edo pa izesni neke ideje, ma koliko one bile hrdjave :D:D:D:D
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Nema sta...interesantno auto...dobro mu leze ove fabricke AVUS a jos bi mu bolje lezale one sto americki cuneri prave na

CNC-u sto imaju falca i dodju 17-18' sigurno znas u cemu govorim. Gewinde i one felge i ubica od lubenicara.

:cool::cool::cool:
 
evo sta mi je zelja slozit :cool: ovakav jedan golf i nista vise

sve sto ima je ono sto ja najvise volim na golf-u trici :cool: jest da mi je dopi*dila trica, al ovo je zelja :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=j0W9ZIIuVcU

:cool:

jasno :D
 
Top