vaša iskustva sa policijom

vaša iskustva sa policijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekstra prica... bas me nasmija fino, svaka ti cast na toliko opsirnim postovima ;), recimo da ja nemam jos iskustva sa policijom, jer obicno pustim neku budalu ispred sebe pa onda malo jurcam, sto ne znaci da nisam mogao imati iskustva sa njima :lol:
 
Član
bilosto je napisao(la):
- vozim za sarajevo, iza mene crveni golf… konstantno mi se “zabija u dupe”, kontam jos malo i zamolit cu ga da me poljubi, da mi bude ljepse… ja ubrzam, on ubrza, ja opet, on opet… :

trebala si naglo na kocnicu pa nek' se onda lijepi koliko hoce.... :D
 
Član
da ispricam jos nesto sto mi se desilo..vozim ti se ja sa malom i trebamo kupiti hljeb u pekari..ja krenem stajati kad ona meni necu u tu hocu u onu dole drugu..ja se okrenem i od huje mrsko mi bilo pravit citav krug i ja kroz jednosmjernu(u suprotnom pravcu) a mrki mrak kaad policajac svijetli lampicom i lizalom pokazuje da stanem..pola sata sam se s njima raspravljao molio ih da mi nepisu i nista oni..uzeli podatke i rekose sretno i budi sretan ako ti vozacku neuzmemo..ja ljut ostavim malu kod kuce i vratim se njima..ponudim ih stosta na "kafu" nece da uzmu raspricali se mi govore oni meni "znamo mi kako je biti mlad i mi smo bili u tvojim godinama i budalesali smo evo necemo ispasti papci zaboravit cemo ovo kao da nije nista bilo" ja za djep ponudim im nesto para kaze "necemo hvala vidimo da si fin i kulturan decko neboj se nece ti nista doci nek je tebi sa srecom i nemoj vise praviti ovakve gluposti" ja im se bas ono zahvalim i za djep i ostavim im 20KM reko eto da imate za kafe..a kazna bi me izasla 140KM sva sreca pa su dobri bili..ima i onih bas sto su extra..
 
Član
bilosto svaka cast na pricama,kako ti se dalo toliko pisati :) A dobre su sve sam procito posebno mi je draga sa rakom dojek , dasam zensko samo bi to prosipo al proteza stvarno :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top