vaša iskustva sa policijom

vaša iskustva sa policijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako ste imali problema sa policijom ili vaš neko naprimjer da su vam bez razloga napisali kaznu ili nešto slično pišite.....

mene niko nije ustavljao ali bilo je slučajeva kod mog starog kad ide 40 da mu kažu da je išo 70,pa onda kažu mu da se mogu dogovoriti dadne cener i puste ga :lol: žalosno policajac te ustavi i kaže možemo se dogovoriti... sad je stupio neki novi zakon pa ih ima manje po putu jer su prije stajali svukuda
eto da čujem i vas nemojte da tema ode u svađu:icon_biggrin:
 
Član
moja iskustva su PREJAKA samo rijeci hvale znaci dobojski panduri mi uvek poprave raspolozenje
 
Legend
inace nemam problema sa policiom nesto......upozorenja radi muzike....rijetkost prekoracenje...
ima izuzetaka (policajaca) koji su malo PREEVISE naglumiti pa neda preko sebe i kad nije u pravu,...slucajeva da gleda samo kako da te odere pa se nesto i izmizli radi LOVE...ja nisam to dozivio al znam ih sto jesu
 
Član
ma ljudi samo lagano voznja i to je to a kod nas su panduri premocni pa kad nam j edrot dosao i pitao nas jesmol mu vidjeli kolegu kaze IGRAMO ZMURKE
hahahahaha tako da mi saki put poprave raspolozenje
 
iskustvo od neki dan. trazio mi frajer atest za tonirana stakla na golfu :) stakla standardno malo zelenkasta i niko mi nikad nije spomenuo to..
Kaze kad si dosad placao kazne platit ces je i meni! :icon_eek: reko nikad mi nije niko naplatio kaznu niti postoji razlog za to. i nakon dugoog prepiranja, covjek skontao da me nece izlevatit, kaze eto da znas da imas nedozvoljena stakla i da policija ima pravo da ti naplati kaznu, ali eto ja ti necu sad naplatiti..
golfa vozam vec 8 godina, obisao hrvatsku, srbiju, cijelu bosnu i niko mi to nije ni spomenuo.. nije covjek znao kako da zaradi para :)
 
Član
ma meni su postali smijesni, kad god me zaustave poslije imam razlog da im se smijem... pocevsi od toga ja im placam ''na kafu'' oni meni vracaju kusur i sl. :)
 
Član
ja nedam više ni marke, počnem kukati i u par slučajeva su mi rekli
vozi dok mi tebi nismo dali
 
Član
meni pričo čojek kad je išao u sarajevo jednom zaustavi ga policija išo prebrzo i ne rade svjetla provjere crkle sjelice,on je dok su ga zaustavljali pripremio facu i priču,dok mu policajac objašnjava šta će platiti on počeo kukati i kofol plakati da mu je umarla mati u sarajevu u bolnici ide tamo nije mu ni do čega kaže policajac se raznježio i pustio ga :D kaže jesam ih zahebo :D a on išo poslom :D
 
Član
ja kažem živio mito i korupcija..... inače da toga nema, ne bih sada imao vozačke...

kao navodno prekoračenje brzine 46KM, prije Banja Luke, na onim velikim pravcima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top