Uvoz vozila starijih od 7 godina

Uvoz vozila starijih od 7 godina

Član
ArminM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
eto sad ljepotani moji hajte svabama u njih su džaba auta :cool:

:lol::lol::lol::lol: svi cekali uvoz. Sad da vidim ko ce to uvest auto;)
slazem se s vama, nema jarane ako imalo znas sta je auto ista ti je cijena kao i ovdje samo eto sto su tamo putevi daleko bolji tako da ces dobiti malo ocuvanije auto ako dotjeras sebi odozda....
 
Početnik
da interesantno, bas sam nesto gledao na mobile i autoscout24.de

auto kao sto je moj 540i se uopste ne prodaje ( da je manualni mjenjac ) a oni automatici su 15k EUR+...
 
Član
to je sve isto,dok kupis,dotjeras,registrujes izace te skuplje neg sto ovdje takvo auto mozes kupit
 

DLS

Početnik
muha je napisao(la):
da interesantno, bas sam nesto gledao na mobile i autoscout24.de

auto kao sto je moj 540i se uopste ne prodaje ( da je manualni mjenjac ) a oni automatici su 15k EUR+...

al ga ti slaga u pm. ctctc

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v2iw2u1gbgob
 
ma sve je to dobro,,neko ko planira uzeti auto i ima mogucnost da uveze zasto ne bi :icon_question:

zasto da ovdje ovim prodavacima,koji ista ta auta uvoze daje jos 2-3 milje bezveze,,jer ne radi niko dzaba...

npr. ja kad sam uzimao mercedesa nasao sam bio par komada cijena od 6-7 milja eura...sa carinom i porezom i registraicjom bi me izaslo do 20000KM,,ali nisam imao nikog da mi to pogleda,vize nisam imao,,i jbg,,,meni nije preostalo niss drugo nego ovdje kupit..ha ya ;)
 
aj ne serite, radije cu otici i licno kupiti auto, nego od nashih svercera. i kupit cu tamo auto koje nije vozeno po ovim nasim kobajagi cestama..
 
Top