Update galaxy S5

Update galaxy S5

Da ne otvaram novu temu... Imam Samsung Galaxy S4...i imam problem sa prebacivanje 2G na 3G (WCDMA-GSM). Kada upalim automatsko prebacivanje sa 2G na 3G, često gubim signal. (70% vremena imam signal, 30% nemam). Isao sam u BH Telecom, ukucao sam postavke ručno...i opet isto! Ima li neko rjesenje? Hvala unaprijed!
 
Član
Moras malo da das podataka...tipa koja mreza vlada u tvom kraju...da instaliras recimo app koja se zove network info pa nam kazes koliko je dB jacina mreze? Zavisi koliko je pokriven signal na tom mjestu gdje si ti i inda nema 3g mreze i naravno tad ispadas. Realno nasa zemlja nije pokrivena kako je big rekao ni sa 2g signalom...3g i 4g da ne pricam
 
Član
Nemojte se bezveze glupirati. Ja se slažem sa Davorom, izraz da se slegne je pogrešan. Nije to ručak pa ti se slegne. Problem kod update je što ostane starih fajlova od prethodne verzije Androida koje smetaju novom ili eventualno update nije dobro sve odradio i zato je u dosta slučajeva neophodan fabrički reset koji će pobrisati sve nepotrebno i sistem će onda ispravno funkcionisati.

Drugo, vidim da se pominjalo da za neki telefon još nije izašao update a neko ga ima. Pa kao da je to nešto novo, Custom Rom-ovi to omogućuju i često bolje rade nego zvanični softver zbog njihovog nabacivanja velikog broja aplikacija i interfejsa koji usporavaju telefon.
 
Član
Kakve veze druze ima izraz...jesi skonto ti sta sam htio reci? A sto se tice custom roma...cisto sumnjam da doticni zna sta je to...vidi se da radi u "praosudju" samara po tanjirima i zivi za ferije da se dici po lijepoj nam nasoj!
 
Legend
Eh sad cemo malo stati ovdje , de se preispitajte , malo se umijte hladnom vodom pa se vratite na forum da ne dijelim banane bezveze, sto za OT sto za vrijedjanje.
Davore i "hirurg" imate warn, sljedeci vam je ban obojici.


Btw: koji software savjetujete za LG G3, btw kupio sam tel u BHTelecomu, desava mi se da se telefon jednostavno ugasi. Nije bio zaljevan vodom, nije ispadao i tako slicno.. Pretpostavljam da je nesto do softwarea. jer se telefon je grije i tako slicno.
 
Član
Ne diraj ništa jer gubiš garanciju. Softver LG-ja je prilično dobar, a taj telefon je mašina ipo. Ne vjerujem da je to do softvera, odnesi to da ti srede pod garancijom.
 
Član
Ja sam takodje prije 2 dana kupio G3, na njemu trenutno 4.4.2. android, zanima me hoce li doci update za 5.0 sam, ili ja moram skidati i instalirati ? jer na nexusu 5 kojeg sam imao prije ovoga, update je dolazio sam.
 
Član
Biće i za tvoj i kada bude doći će sam, a logično je da Nexus prvi dobije, ipak je to Google-ov telefon.
 
Top