Update galaxy S5

Update galaxy S5

Član
Ako nekom ponudi update na 5.0 ni pod razno... usporio tel max
Nece alarm da radi ako ima futrola sa magnetom
Lagira tel
Nekad ne radi touch...
 
Član
Kako kome, svi jedva cekaju da predju na lolipop misleci da ce biti bolje, sto bi i trebalo da bude,ali citam dosta komentara da se ljudi zale da im je bolje bilo na kit-kat 4.4.4 nego na lizalici 5.0, mada vec najavljuju 5.1. :)
 
Član
Naravno da najvaljuju...kad ovo smece nista ne valja....
Ne znam jel ima problema ako se pokusa uradit downgrade na 4.4
Uglavnom meni ne valja kod supruge isto i kod kolege isto ne radi
 
Član
E pa ako ne isprave ubrzo nesto uvijek se moze zamijeniti za Iphone.
Oni barem ukinu support za telefone koji ne mogu podnijeti soft.
 
Član
Momci lupate. Ako si dobio apdejt moras da uradis fabricki reset da bi telefon odradio i kako se bi se sve sleglo na svoje mjesto. Inace lolipop odlicno radi i besprijekorno! Preporuka
 
Član
Momci lupate. Ako si dobio apdejt moras da uradis fabricki reset da bi telefon odradio i kako se bi se sve sleglo na svoje mjesto. Inace lolipop odlicno radi i besprijekorno! Preporuka

Potpisujem, uradi samo factory reset :) U mene je isto Samsung S5 i lizalica stvarno radi besprijekorno :) cak sto vise meni bolje radi nego na 4.4.2 :)
 
Član
i kod mene radi perfektno tako da neznam sta je problem kod tebe raadi brze i bolje puno
 
Član
Rootovao sam S5 i ubacio lolipop prije neka 2 mjeseca, i sve radi super. Cak, neke probleme koje sam imao prije na 4.4.2 kao sto je stopanje kamere, desavaju se manje (u 15 dana zastopa, dok je prije skoro svaka 2 dana izbacivao error). Sto se tice mene, sve preporuke ;)
 
Raja da ne otvaram novu temu. Konstantno mi je prikazano da su mi slušalice uključene, iako nisu i ne mogu razgovarati bez slušalica. Zna li neko riješiti ovaj problem?
 
Član
U spoju ti konektor slusalica.Mora se otvoriti tel i ocistiti...u krajnjem slucaju zamijeniti, konektor.
 
Član
Hahahaha cuj slaganje i nalijeganje sistema aaahaahhaahahahahhahahahha.
Jel to strucna terminologija.
Kod mene nije Android ali se sve samo slegne.
 
Top