Update galaxy S5

Update galaxy S5

Član
@Davor_
95% samsunga, lg, huaweia i slicnih koji rade na android sistemu poslije flesha treba se uraditi factory reset ili onaj fazon vol - home i pwr i uraditi reset.
Zna se desiti poslije flash da ne radi dosta stvari ili jednostavno nece da upali...zaglavi na samsung logo i stoji tako.
 
Član
Druze kome se trudis da objasniš? Vidis da se krelci ismijavaju to je za njih topla voda. ..tek je treba izmisliti!
 
Član
Nije to problem...jednostavno je procedura koja se mora ispostovati. Uzmi win xp nadogradi na win 7 isto ce biti los. Dok ne formatiras i uradis sistem nanovo
 
Član
Sta pričaš ti Indijanac kako ja na svom note 4 nisam morao raditi ista da bi se sistem slozio i slegao??
 
Član
@Davor_
95% samsunga, lg, huaweia i slicnih koji rade na android sistemu poslije flesha treba se uraditi factory reset ili onaj fazon vol - home i pwr i uraditi reset.
Zna se desiti poslije flash da ne radi dosta stvari ili jednostavno nece da upali...zaglavi na samsung logo i stoji tako.
Ja na note 4 imao mnogo problema i sate proveo sa customer service i niko minto nije preporucio niti predlozio!
 
Član
Ja na note 4 imao mnogo problema i sate proveo sa customer service i niko minto nije preporucio niti predlozio!
E ne znam sta cs radi al znam dok sam ja radio oko telefona da se skoro uvijek morao uraditi factory restet. Potovu poslije izlaska flashloadera odina isl programa. Ako se tel uradi na alatima (pretezno sam koristio z3x) onda program sam uradi reset tel na kraju flesha.
 
Član
E ne znam sta cs radi al znam dok sam ja radio oko telefona da se skoro uvijek morao uraditi factory restet. Potovu poslije izlaska flashloadera odina isl programa. Ako se tel uradi na alatima (pretezno sam koristio z3x) onda program sam uradi reset tel na kraju flesha.
Govoriš o fabrickom apdejtu ili kastom romu??
Razlika ogromna.
 
Član
Tata ti je indijanac!! Note 4 nije ni dobio loli 5. Ne lupardaj. Vjerovatno ga imas samo na slici!
Sad kao znas i sta su kuvani romovi!? Jel to kod tebe i kuvani dobijaji OTA
hahahahahahha
 
Član
Pa nije niko ni napisao da iskljucivo loli treba da "nalegne", niti je Davor napisao da je njega instalirao. Nisu disk plocice pa da nalijezu :D
 
Član
Davor je napisao da ina note 4....a taj telefon nije dobio apdejt. Druga stvar ovo se podrazumjeva kad se prelazi s verzije na verziju androida a ne apdejt postojeceg kad se dobije. Sta si se uhvatio naleganja???? Hoces da napisem strucno kako se pise pa da blejis i guglas sta znaci? Pokusavam da pomognem u oblasti koja mi je struka i onda se nadju dripci koji miniraju odgovore itd a ne znaju o elektronici nista!
 
Top