underground 2

underground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neznam gdje je a pise da je ovdje a ja ne kontam dje

(i.e. C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2)

de znal ko dje je ovo sranje
 
ja imam samo ovu... i to slikanu mobilnim telefonom :)
prvo je naravno top speed, drugo prosjecna brzina i naj zanimljivije je treca stavka koja kaze da sam stigao 0.11s iza prvog (bio sam drugi ali sad to nikako ne mogu dokazati).....
Skidam NFSU2 pa cu da ganjam novi rekord...... do tada evo slicka....
f_NFSCm_5eb3309.jpg
 
Član
@fast: ne mozes da nadjes zato sto je hidden file...moras otic na tools>options pa ono "show my hidden files" pa ce ti se onda pojavit...
 
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground

ja sam ovo naso ali mogu samo folder da iskopiram nemogu ono sto treba
 
Član
meni je uspjelo...ovako...

kopiras iz foldera CARS (u onom sto si skino) u onaj u igri C:\Program Files\EA GAMES\NFS U2\CARS
znaci treba da ti u tom gore folderu budu pored ostalih auta i Peugeot i Corsa...

a onda iz foldera SAVE kopiras tamo gdje su ti i ostali save-ovi...ono u Doc and Sett i to...
mora radit...
 
tako sam i radio druze hondu sad imam ali puga nemam i corsu

radio sam to iskopirao auta u cars i sve to ali save mislim da nije dobro jer sam kopirao folder od corsa i pug a ne ono sto treba

i da li ulazis preko nekog sava posebnog za pug il preko onog koji si igrao do sad
 
Član
sorry za OT

moze li neko od raje da mi posalje file sa prvog CD-a (nfs underground 2) pod imenom autorungui.dll nece da mi krene instalacija bez istog.
ako mozete postavite i na rapid share pa da to skinem.

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top