underground 2

underground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
mozemol kako skontat online da shutamo ? ili preko hammachia online tj LAN ??

mozemo al kako ko ima nfs u2 imas li ti umene nece online sam cekam onaj loby nikad da se zavrsi :icon_cry::icon_cry:

firewall te blocka..moras ga iskljucit u desni klik my computer / manage
onda dole services and app / pa onda na services nadjes windows firewall dabl klik / start up type disabled i klik na stop..za svaki slucaj reset komp..

idem sad malo vani pa kad se vratim objasnim kako preko hammachia online/LAN.

zz
 
knoxville je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
mozemol kako skontat online da shutamo ? ili preko hammachia online tj LAN ??

mozemo al kako ko ima nfs u2 imas li ti umene nece online sam cekam onaj loby nikad da se zavrsi :icon_cry::icon_cry:

firewall te blocka..moras ga iskljucit u desni klik my computer / manage
onda dole services and app /  pa onda na services nadjes windows firewall dabl klik / start up type disabled i klik na stop..za svaki slucaj reset komp..

idem sad malo vani pa kad se vratim objasnim kako preko hammachia online/LAN.

zz

zz :icon_sad: sve sam ja to uradio al ope nemoze kako taj lan
 
Član
ima program sto knoxville rece hamatchi...to je program kojim se mi povezemo i igramo kao preko lana, jer ova igra ne moze normalno online, jer treba originalni code...
 
Član
pa treba original code za online ili ti ga multiplayer...al za LAN ne treba...
Hamatchi je inace program, kojim se mi konektujemo medjusobno i napravimo kao neki LAN, koji se onda nadje u igri i igra se kao u LAN-u, a ne kao online...
 
Član
???  zanci   moze  jeli  ako  moze eto i ja instaliram odmah  a nfsu2 sam prekucao 3 puta >D
 
Član
probacu ja s nekim, pa cemo vidjet...
vecina igrica moze...igrali su ljudi Call Of Duty valjda tako, pa cemo i mi probat to :D
 
ajde ako ko zna odakle se moze skinuti auta dodatnih za nfs 2 ja znam sifre za nfs pro street dobijete 5 novih auta a od tih je i HONDA NSX koja ledi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top