underground 2

underground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vjerujte ne rijec , nemam slika

Mustang znaci do kraja tuniran bez cheata mislim 340
a sa cheatom na MW SLR 800 MP/H :lol:
 
Član
skyline na uundergrundu 2 348 i jedan mali savjet ako zelite brze auto na trnasmission onaj zadnj paket nemojte ugradivati jer skyline ima fabricki 5 brzina zanci brze ubrzanje a ako mu ugradis onja paket ima onda 6 sporije >D
 
Član
gdje me nađe,uh underground 2.... šta sam ga puta prešo i igro i nikad mi nije dosadio,još mi se sviđa carbon ali mogla su biti bolja auta,bezze mi sređivati porše i ekipu nije to tuning više, najbolje je u underground 2 kad od malog običnog auta praviš pilu :D najbrže sam u underground 2 išao hondom civic coupe oko 322 kmh,jednom sam sa njom sam prešo cjelu igru nisam mjenjo auto sviju je pobjeđivala :D
nemam slike ni savegame ali potrudiću se da opet sredim civica :D
 
Član
Trozic je napisao(la):
gdje me nađe,uh underground 2.... šta sam ga puta prešo i igro i nikad mi nije dosadio,još mi se sviđa carbon ali mogla su biti bolja auta,bezze mi sređivati porše i ekipu nije to tuning više, najbolje je u underground 2 kad od malog običnog auta praviš pilu :D najbrže sam u underground 2 išao hondom civic coupe oko 322 kmh,jednom sam sa njom sam prešo cjelu igru nisam mjenjo auto sviju je pobjeđivala :D
nemam slike ni savegame ali potrudiću se da opet sredim civica :D

istina ziva i ja kad god sam igro NFS U2 igrao sam sa hondom civic i kasnije radi furke uzmem RX-8, sa hondom sam obaro sve rekorde od sylinga do drifta najbolje auto NFS U2-a, a imam negdje sliku 360 kmh da sam sa njom iso....postavi cu...
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
jestel "za" da svako postavi sliku svog auta iz NFS seriala pa ko sta voli?

ja sam za
nešto me zeza NS U2 izbaciva me uvjek neki eror a prije je dobro radilo pokušaću opet reinstalirati pa ako uspijem popraviti biće slika
 
_JokeR_ je napisao(la):
jestel "za" da svako postavi sliku svog auta iz NFS seriala pa ko sta voli?

hej moze da napravimo temu il da ovu istu mozemo staviti auta pa ko je jos za posto ja vec imam 5..6 slika pa et hocemol na ovu temu il da drugu stavimo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top