underground 2

underground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
erol_brcak je napisao(la):
igral ovdje ko gran turismo? :D


A ovo za printscreen da dodam da oni koji vole udarati tu tipkicu imaju program gadwin systems,kad god lupis print screen ovaj prgram automatski sejva sliku u odredjeni folder,dakle nema zajebancije oko painta i sto je najbolje mozes udarat svake sekunde i do mile volje.:)

gran turismo... igra igra :D nema bolje igrice :D
ja bio na nekih 70% igrice i nije mi se dalo prelazit pa se samo vozo zezo al sto je cudo ta igrica nikad ne dosadi... i ostavio sam PS2 jedno vrijeme nisam dugo igro i ne znam sta bi kad sam upalio GT4 nece da ucita ono sa memory card nema sanse... is ad idem ponovo al nije mi mrsko :D
 
ja ga bas igram jos malo i docu do max performansi pa cu i ja probati navlaciti hehe

nego da vas pitam oni dodatni djelovi sto dobijem recimo idem na zvjezdicu i dobijem da idem do shopa za tuning motora odem u plavi shop i biram dio koji cu i izaberem ali ne kontam jel stavljen na auto posto ne osjetim razlike kad stavim taj dio
 
HONDA POWERR je napisao(la):
ja ga bas igram jos malo i docu do max performansi pa cu i ja probati navlaciti hehe

nego da vas pitam oni dodatni djelovi sto dobijem recimo idem na zvjezdicu i dobijem da idem do shopa za tuning motora  odem u plavi shop i biram dio koji cu i izaberem ali ne kontam jel stavljen na auto posto ne osjetim razlike kad stavim taj dio

mora biti stavljeno jedino da si prvi nivo performansa pa ti onda ne ojacava auto
 
Član
polako cuces po zvuku nis se ne sikiraj, treba ostavit ovu temu, samo jedno pitanje kako stavite ovako velike slike, meni vazda male nek neko mi posalje pm a sad odo igrad NFS U2 da pokazem umijece i stil .........heheheheh... brzo posaljem slike......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top