underground 2

underground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
D_cash je napisao(la):
skyline  na uundergrundu 2  348  i jedan  mali  savjet  ako zelite  brze auto    na trnasmission  onaj zadnj paket nemojte ugradivati  jer  skyline  ima fabricki 5 brzina  zanci brze ubrzanje  a  ako mu ugradis onja paket ima onda 6  sporije  >D

jest to sam ija vidio da se aceleracia i speed malo smnje
 
Vernes_AMG je napisao(la):
vjerujte ne rijec , nemam slika

Mustang znaci do kraja tuniran bez cheata mislim 340
a sa cheatom na MW SLR 800 MP/H :lol:


ako neznas slikat ev ti savjet kad hos slikat gore imas pored pause rollen tu ima print ila druck ili s-abf to pritisni i zatima izadji udji u paint i stgr+vi et save i to je to na moj nacin
 
igral ovdje ko gran turismo? :D


A ovo za printscreen da dodam da oni koji vole udarati tu tipkicu imaju program gadwin systems,kad god lupis print screen ovaj prgram automatski sejva sliku u odredjeni folder,dakle nema zajebancije oko painta i sto je najbolje mozes udarat svake sekunde i do mile volje.:)
 
Član
ma kakav nfs,TOCA 3 je zakon
najrealnija igra koju sam igrao,na nfs uletis 250kmh u krivinu,izadjes iz nje 260
nigdje veze
ideja igrice je dobro osmisljena,grafikka na nivou,extra odradjeno,al nerealna je
ja sa slr-om na carbonu jedva 410 izvuko,a s drafterom se do 450 ne snadjes koliko vuce,tek poslije 450 smanji vuca,sporije ubrzava
 
edoze je napisao(la):
ma kakav nfs,TOCA 3 je zakon
najrealnija igra koju sam igrao,na nfs uletis 250kmh u  krivinu,izadjes iz nje 260
nigdje veze
ideja igrice je dobro osmisljena,grafikka na nivou,extra odradjeno,al nerealna je
ja sa slr-om na carbonu jedva 410 izvuko,a s drafterom se do 450 ne snadjes koliko vuce,tek poslije 450 smanji vuca,sporije ubrzava

ma kaka toca imam je ija beze meni nit mos napucat auto nit ista jest ona realna al nije nes
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma kakav nfs,TOCA 3 je zakon
najrealnija igra koju sam igrao,na nfs uletis 250kmh u krivinu,izadjes iz nje 260
nigdje veze
ideja igrice je dobro osmisljena,grafikka na nivou,extra odradjeno,al nerealna je
ja sa slr-om na carbonu jedva 410 izvuko,a s drafterom se do 450 ne snadjes koliko vuce,tek poslije 450 smanji vuca,sporije ubrzava

ma kaka toca imam je ija beze meni nit mos napucat auto nit ista jest ona realna al nije nes

zato sam i reko da je na nfs serijalu bolja ideja igre
toca je ono,vozis sta ti daju i to je to
al imas dosta razlicitih kategorija,od kosilice,preko dtm auta,formula,kamiona,kartinga......pa sve do monster truckova
i cijela igrica je realno uradjena,znaci,prije krivine kocnica do poda,a ne kao na nfs,u krivini nitro punis,turbina na max pritisku,na cajgerima 200+ kmh,zapucas se u zid,samo se odbije,eventualno te nekad okrene i to je to
na toci ak slozis u zid nema te vise,il ce nesto puknut na autu il se neces moc izvuc iz pijeska i tome slicno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top