Ukraden Q7

Ukraden Q7

Član
Sorry na OFF,gdje u Travniku i u koja doba? :icon_evil:
A za Q7 ako je policija obavila uvidaj i sve to,neka vidi da li mogu okarakterisati djelo kao drsku kradju...jednom se to povlacilo po novinama pa je covjek i izganjao kasko ako se dobro sjecam...steta samo GPS-a sto nema...
 
Član
Ja bi dao 10,000KM jbg i nije puno za auto koje je 10 puta skuplje druge opcije nema teško ce ga naci :icon_rolleyes:
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
Sorry na OFF,gdje u Travniku i u koja doba? :icon_evil:
A za Q7 ako je policija obavila uvidaj i sve to,neka vidi da li mogu okarakterisati djelo kao drsku kradju...jednom se to povlacilo po novinama pa je covjek i izganjao kasko ako se dobro sjecam...steta samo GPS-a sto nema...

Na parkingu,pored fax-a, gdje su mi takodjer prije 2 godine pokusali ukrast od starog audija, nasli komad lomaca u zastiti...
 
Član
Ajd javi nam dali je dobio pare mada sumljam a nije malo 10kkm vidim kod nas dosta ljudi tako ostavi upaljeno auto barem u 20 auta sam mogao uci i pobjeci ljudi su ne oprezni a lopov je nekad blize nego se misli;)
 
Član
Ljudima se dešavalo da iz dvorišta im ukradu auto,ostavi ga da se malo zagrije izađeš na minut neko uleti i gas...
Nadam se da će sve biti ok sa osiguranjem ;)
 
Član
I sta bi druze jel dobio pare od osiguranja ????? zato jee torbica zakon ja vala ne skidam je s vrata ali nedo bog da neko ukrade ostao bih bez i jednog dokumenta
 
Član
Nije njemu problem preci granicu cak je moj rodjak uzeo od djedaj auto na njemackim tablama prelazio u Hrvatsku, Sloveniju i Crnu Goru i niko nista. Na granici ne gledaju cije je auto vazno je da imas zeleni karton ali ako te zaustavi u drugoj drzavi onda te mogu peglat.
 
Član
Ako je odma prijavljeno da je ukradeno na granici je problem onda jer se slika i skenira svako auto bar kad smo mi isli u bg to su pocele prave provjere, ali jedan ev slucaj o neuvezanosti prije mjesec otprilike. Ukradeno auto u novom sarajevu a bilo onda pogresno parkirano kroz dva dana ispred garaze nekog covjeka i on nazvao policiju iz cini mi se opstine centar patrola dosla i sta ce pauk nije radio tad oni samo kaznu napisali a nisu ni skontali da je to auto ustvari ukradeno .....:lol:
 
Top