Ukraden Q7

Ukraden Q7

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Treba to odma reagovat, inace to ode dalje medju siptare. Prije nekoliko godina su covjeku ukrali A4, na isti nacin, covjek izasao do prodavnice hljeb da kupi, i kad je izasao nema Audija, i nasli ga u Srbiji,. Covjeku je trebalo nesto dugo da ga vrati, papirologije tonu, i kad ga je vratio i proda ga odma. A ta prica ko fol barikade, ku*ci palci, ma sve to ide preko policije. Znaju sve i gdje je auto i opet kao ne mogu nista, pff...

isto sto kod nas ima jedno vozilo koje je ukradeno u italiji, stoji vec skoro godinu dana ne mogu ga vratit, neka jebena procedura
 
Član
covjek iz Brckog vozio tamica 20 godina ukradenog, dovozio redovno iz Srbije povrce i voce i nakon 20 godina mu oduzmu jer je ukradeno... Ziva istina :)
 
Član
fap je napisao(la):
adams je napisao(la):
sto se tice kaska ako je takva situacija onda nema nista od toga..

a eto kao na izvjestaju policije su zapisali da je kao ekstremna kradja u pitanju i angažovao je nekog advokata ..........

U pravu je adams, bez saobracajne i svih kljuceva ne priznaju......jedino ako je na izvjestaju predstavljeno da je lopov njega na silu izvukao iz auta, ili pod prijetnjom nekom.....
 

Fap

Član
trizex je napisao(la):
fap je napisao(la):
adams je napisao(la):
sto se tice kaska ako je takva situacija onda nema nista od toga..

a eto kao na izvjestaju policije su zapisali da je kao ekstremna kradja u pitanju i angažovao je nekog advokata ..........

U pravu je adams, bez saobracajne i svih kljuceva ne priznaju......jedino ako je na izvjestaju predstavljeno da je lopov njega na silu izvukao iz auta, ili pod prijetnjom nekom.....

Danas ima termin sa direktorom kaska pa da vide.. Rekao advokat kao da po izvjestaju ce priznat te da ce kasko mu dat avto. :icon_confused:
 
Kasko ne vazi ako je ostao kljuc, a jos gore i saobracajna u autu. To su mi explicitno naglasili kad sam ja uzimao kasko.

Inace i kad perem auto, kljuc drzim u dzepu. A kamo li kad idem do podavnice.... Svasta se desava, treba bit oprezan.
 
Član
steta...valjda ce uspjeti zavrsiti nesta sa kaskom... ostavljanje saobracajne u autu je strasna greska...
 
Član
pojavila se neka narkomanija kradu sve živo čak i golfa 2 :lol: nedavno koid nas ukrali čovjeku w124 87 godište raspadala se i čak kradu veš sa štrika al te smo uhvatili hehe :smajli04:
 

187

Član
MeBeSad je napisao(la):
steta...valjda ce uspjeti zavrsiti nesta sa kaskom... ostavljanje saobracajne u autu je strasna greska...

najveca glupost je drzati saobracajnu u autu.. jbg bolje je dati i 10 KM za neku torbicu sto ces nositi oko vrata i u njoj sve sto ti je potrebno, nego ovako..

nadam se da ce uspjeti vratiti auto i da ce sve biti OK..
 
Član
ne znam sta da ti kazem za to ostavljanje kljuceva i saobracajne u autu, al znam da kaskno ni pod razno ne isplacuje novac ako nemas saobracajnu i sve kljuceve
 
Član
ja koje god auto da sam vozio od jeftinog do skupog nebitno dokumente uvijek kod sebe a kljuc nikad ostavit u autu
prodavnica pranje auta zakljucam auto osmotrim odoKativno okolinu i nastavim a upaljeno auto i da nestu radim ma nikad
zao mi je zbog njega . .. skup je Q7 i tih 10 000 sto traze ne mozes znat oces li dobit auto il ce te samo zeznut pa ni para
ni auta ni nista . . .
 
Član
0g1 je napisao(la):
ja koje god auto da sam vozio od jeftinog do skupog nebitno dokumente uvijek kod sebe a kljuc nikad ostavit u autu
prodavnica pranje auta zakljucam auto osmotrim odoKativno okolinu i nastavim a upaljeno auto i da nestu radim ma nikad
zao mi je zbog njega . .. skup je Q7 i tih 10 000 sto traze ne mozes znat oces li dobit auto il ce te samo zeznut pa ni para
ni auta ni nista . . .


e to je najgore, sto im covjek moze dati pare pa nista da ne vidi... a ovo za kasko, dabogda, jer je izricito naglaseno svi kljucevi, saobracajna i vl. list u slucaju kradje, drugacije ne priznaju, sto je po meni ok, jer je mala vjerovatnoca da se desi ovo sto se tvom dajdzi desilo, da tako neko uleti u auto i ispali se... oni to vjerovatno smatraju kao namjestaljku... mislim nemoj me pogresno shvatit ali stavi se u njihovu poziciju... jedini nacin po meni nekoga iz osiguranja dobro pocastit, ali i to je pod upitnikom jer je ogromna steta u pitanju...
inace, saobracajna uvijek u dzepu, auto gasim i vadim kljuc i na trafici...
 

Fap

Član
U prvu ste svi i ja kad god gdje napustim auto vadim kluc. al eto on je stojaoodma do gepeka kad mu je uletio lopov. zatvorio vrata i raspistoljio. Ono vecina bi nas ostavila kljuc u autu ako moras samo do gepeka. Q7 je 2010 godiste
Nisam se jos čuo sa dajđom da vidimo za kasko
 
lol :D a kako pređe granicu sa tim autom kako ga pustise :icon_rolleyes: za Q7 bih se spremio po neku bembaru posa i pravac za Q7 nego stace on kad se taj auto vodi na tb zar nema čip ili nešto za praćenje nije taj auto da je slab itd pa da se tek tako krade ipak je to audi jbt :icon_rolleyes:
 
Član
E svasta, meni su danas pokusali u Travniku ukrasti pola,tako mi je elektricar rekao,ali na svu srecu nisu...
 
Top