Ukraden Q7

Ukraden Q7

Fap

Član
Dajdži mi juče ukrali Q7 novi na Stupu kupovao cvjece pred intereksom uleti lopov i pobjeze. Pozove policiju odma i oni kao napravili barakadu u lukavici kad kazu nekako kao u filmovima im pobjegao. Us pomoc raznih veza saznali da je vozilo preslo granicu i da je u Crnoj gori i saznamo i broj coeka. Kad coek iz Lukavice
i Juce se vidjeo sa tim lopovima i traze mu 10 000 KM za auto. Reko im on to mi je preskupo ima kasko tako da ako zelite nize imate moj broj i ode dadža.
Sta vi mislite sta trfeba uradit. Ja mu govorim ajmo ga nac u Crnoj gori i cekat da dodje neko po njega ili ostavit sve i nadat se kasku. Al belaj je sto je ostao kljuc i saobracajna u autu...:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
BHT Ovisnik
dkako im uspije pobjeci da idalje nemogu ga pratiti:icon_confused:

steta,al kad je takva situacija valjda da ga nađu jbmu
 

Fap

Član
adams je napisao(la):
sto se tice kaska ako je takva situacija onda nema nista od toga..

a eto kao na izvjestaju policije su zapisali da je kao ekstremna kradja u pitanju i angažovao je nekog advokata ..........
 
Član
Stani stani... Lopov je samo uletio u kola??? Dajdza ti izasao iz auta na 10 sekundi bukalno a ovaj u auto samo uletio??? ***** ti covjece... Od sada zakljucavam i kad perem auto :icon_rolleyes:
 
opa ovo se nije desilo ovako odavno jbt kao divlji zapad stanes na kiosku dok kupic nesta za 5 sec ostajes bez kola ccc a od nase murije nema nista nit ce kad bit :icon_rolleyes:
 
Član
pa sta se ovo desava? hoce li coek ikada cuti dobru vijest samo lose pfffff ne mogu vjerovati
 
potraga za autom u cg je kao da trazis iglu u plastu sijena, zato sto je svako 3 kradeno


steta, svega u bozijoj basti, mada sam mislio da su ovi iz Lukavice oladili malo, li izgleda da nisu....
 
Član
Mamu im j*bem!:icon_mad: Pa brate, da sam se ja nasao sa njima, poveo bi par svojih 'od akcije' da im rebra lome dok ne vrate auto!:icon_mad: druga stvar, i nasa jebena policija, javili im za kradju i da auto predje granicu:icon_question::icon_mad:
 
Član
U nasoj drzavi ocigledni problem je sto mi nemam policije a ni lopova jer svi zajedno rade sto bi rekli u talu i zato je sve moguce pobjeci i preko grane i ovako i onako jbm ti drzavu kud ovo vodi pa covjece gledam proteklih godinu dana samo desavanja na nasim prostorima sta god da se desi tipa provale krijumcarenja ili sverca iz svake afere ispadne po dva do tri policajca sta dalje reci sem tesko nama obicnim smrtnicima:icon_mad::icon_question::icon_rolleyes:
 
ja sam 10 mjeseci vozao auto koje se vodilo kao ukradeno, placao par kazni, granicu presao preko 10x, tek kada sam produzavao reg kazu uh pa vodi se kao kradeno :lol::lol:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ja sam 10 mjeseci vozao auto koje se vodilo kao ukradeno, placao par kazni, granicu presao preko 10x, tek kada sam produzavao reg kazu uh pa vodi se kao kradeno :lol::lol:

nemoj zezati, pa je li to moguce:lol::lol::lol:

steta za audia, valjda ce se pronaci... mozda je najbolje dati 10 milja, ne vrijedi sa njima petljati...
 
Treba to odma reagovat, inace to ode dalje medju siptare. Prije nekoliko godina su covjeku ukrali A4, na isti nacin, covjek izasao do prodavnice hljeb da kupi, i kad je izasao nema Audija, i nasli ga u Srbiji,. Covjeku je trebalo nesto dugo da ga vrati, papirologije tonu, i kad ga je vratio i proda ga odma. A ta prica ko fol barikade, ku*ci palci, ma sve to ide preko policije. Znaju sve i gdje je auto i opet kao ne mogu nista, pff...

ja sam 10 mjeseci vozao auto koje se vodilo kao ukradeno, placao par kazni, granicu presao preko 10x, tek kada sam produzavao reg kazu uh pa vodi se kao kradeno

Nista cudno, moj drug je vozao 3,4 godine, prelazio granicu, Hr,Slo,Srb, Cg i niko nista, i na kraju radarska kontrola i paf, auto ukradeno:lol:
 
Top