Ukraden Passat

Ukraden Passat

Član
Netix je napisao(la):
Evo bas sad stigao kuci, pregledao parkinge na Otoci, Dobrinji, Lukavici... al nista. Detaljno pregledao mjesto "zlocina" odakle je auto ukradeno (posto za to mjesto policija nije ni pitala) da vidim imal nekih tragova brava da je iscupana i slicno, ali nista. Ocigledno je lik sa kljucem dosao, usao u auto i upalio i to je to.
Ove obilaske parkinga bas i nedaju neku nadu, ali mora se nesta ciniti da je srcu lakse. Zahvaljujem se svima koji su se ukljucili u ovu konverzaciju, jer nije sad ni bitno moje auto, bitno je ovo nasa svakodnevnica i posto nemamo sluzbe koje bi trebale raditi svoj posao dobro je da imamo gdje razmjeniti iskustva i sto nas je vise ovdje veca je mogucnost da cemo nekome pomoci i pronaci neciju vozilicu.

Druže to se otkljucava i pali malo većim šarafcigerom...
Ne mora značiti odma da je imao ključ...
Meni su 2008 isto tako digli Golf IV iz Hrasnice (Lamela), zvali su me sutradan...
Ugl vratio sam auto, presli su 15km sa njim dobro se sjećam jer sam napunio pun rezervar i resetovao brojač...
Kasnije sam saznao da je bio u Vojkovićima...
Sretno i malo detaljnije obiđi naselja oko Hrasnice....
 
Član
raymo je napisao(la):
Das auto das nocna mora hocel ga ukrasti i kad ga ukrade hoces li ga naci;)

po tvom komentaru ne treba kupovati VW, dobro imas svoje misljenje ali nije ova tema za toga, ne treba momku sjedati na muku
 
Član
raymo je napisao(la):
Das auto das nocna mora hocel ga ukrasti i kad ga ukrade hoces li ga naci;)

Ne treba ni lijepe zene/djevojke imati, svaki muskarac ce baciti oko na nju, pa i prici.... Zato treba samo krampe ganjati, nece ih niko :)
E tako mi ga to dodje
 
Član
ArminM je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Jel ovo zajebancija ili ?!
Danas vidjen ovaj auto na istom mjestu gdje je slikan.

:lol::lol::lol::lol: jel fkt to taj isti

99%....
sutra idem maksuz da provjerim.

EDIT:
Lik bomba 1000000% obrazlozenje slijedi od clana DDaarriioo..

nmg vjerovat da se pojedina djeca koja se ni ne predstave sluze ovako ozbiljnim temama...Boze sacuvaj...
 
Kao sto brat napisa.... prije 10tak min prolazim pored AC SMAJIC i ugledah passat-a koji je navodno ukraden. Prepoznah ga po ratkapama koje su raspar.

evo znaci i link na kojem je vlanistvo AC SMAJIC
http://www.autoprodaja.ba/index.php?sel=1&vozilo=0&page=0&view=1102
 
Član
Mozda nije orginalna slika auta sto je momak postavio, mozda je samo htio da objasni o kojoj je liniji Passata riječ.

Naveo je da je unutra neka bež/crno kombinacija a na ovom Passatu je crno sve, ne vjerujem da bi se neko zajebavao sa ovim stvarima.
 
Član
mario05 je napisao(la):
Jel ovo zajebancija ili ?!
Danas vidjen ovaj auto na istom mjestu gdje je slikan.

Ma nije zajebancija nikakva jer auto sam kupio svakako od Smajica u Kiseljaku. Imaju oni istog Passata 2002 g koji prodaju, moj je bio 2001 g. sa krem/crno interijerom i presvuceno kozom. Ja bih najvise volio da je sve ovo neka sala, ali nazalost nije.
 
E jesti vi cudni, pa ko bi se jos zajebavao oko ovoga, momak je mozda zaboravio naglasiti da slika nije original, a u jednu ruku i shvatam ga, u kakvom bi vi bili stanju da vam ukradu auto.... Odma pocelo ismijavanje, tako to ide...:icon_confused::icon_confused:

Druze srecno u potrazi, iskreno se nadam da ces naci, ali jbg budi spreman na sve, rijetkost je danas da se auto pronadje...
 
Član
Kao prvo predstavio sam se u novi clanovi, a kao druge je da sam zaista zaboravio napomenuti oko slike auta ali nisam imao sliku onako kompletnog auta i bilo je stvarno nabrzinu i onako izvan sebe. Auto je kupljen kod Smajica i zato sam iskoristio onu sliku, moze se i provjeriti jer sam ih obavijestio o kradji ako bi neko slucajno njih kontaktirao. Neda mi se bas puno dokazivati nesta jer stvarno nisam bas najbolje volje ali svejedno cijenim to sto je ipak neko zapazio tamo auto i drago mi je da se znaci ipak gleda, stvarno sam zahvalan na tome.
Evo slike kada sam nedavno sa porodicom isao na izlet
img0479bp.jpg

img0478bw.jpg
 
Član
Druze nek ti je sa srecom, mog su nasli u Posusju, eto imas temu malo ispod, i tek neki dan sam preuzeo auto, cekao sam mjesec dana na papirologiju. Sa auta su skinuli ratkape i ubacili ih u gepek, stavili njemacke table na njega. Sjebali ulozak brave, lijevu bravu na vratima i to je to. Tako da tko bude vidio slicno auto ovome sa slike, na nekim drugim tablama, nek javi liku, da se provjeri. Skinut ce mu mozda i ratkape kao i mome da ne bude upadljivo i slicno.
 
Top