Ukraden Passat

Ukraden Passat

Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Da ti ga nije ukrao taj koji ti ga je prodao ?

Provjeri sam vec nije, lik je cist ali dobio sam informaciju da je lik kod koga sam prao auto prije mjesec dana 99% organizator, ali to je sve rekla-kazala.
 
Član
Netix je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Da ti ga nije ukrao taj koji ti ga je prodao ?

Provjeri sam vec nije, lik je cist ali dobio sam informaciju da je lik kod koga sam prao auto prije mjesec dana 99% organizator, ali to je sve rekla-kazala.

Neznam sta bi ti reko daj boze da ga nadjes ali sve je moguce sto se tice praone, meni je jaran kupio novu octaviu full paket i sutradan otisao na grbavicu na sastanak izaso nema auta, jos lik radi u Mupu nakav savjetnik trazili 10milja, moro dati kad je uzeo auto izbusena vrata, i doma u servis na popravku i paket zastite. Pa ti sad vidi lopovluk je neimastina a drzava za coeka :icon_mad:
 
Član
Netix je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Da ti ga nije ukrao taj koji ti ga je prodao ?

Provjeri sam vec nije, lik je cist ali dobio sam informaciju da je lik kod koga sam prao auto prije mjesec dana 99% organizator, ali to je sve rekla-kazala.

ma drug sve ti provjeri mozda i uspijes da nadjes...i rekla-kazala i sve moguce solucije...
 
Član
strasno je sta se desava, skupljas pare, skupljas i dodje ti neki debil koji nema nista vise od osnovne skole i odveze ti auto:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Nema to da ne provjeris. Sve provjeri sto mozes, i meni kad su ukrali auto neki komsija ofrlje vidio da cigani odvlace auto u po bjela dana i otiso tata provjerio 2 ciganska naselja i na 3. odma auto ispred njega. Ja se ne bi predomisljo jer sto vise imas informacija to ce ti lakse bit. Eno jel onom clanu Error ukraden slican passat pa ga je nasao kroz par dana u zapadnoj hercegovini.Uzmi u obzir sve sto imas pa sve redom...Zalozi se malo, ipak nije to mala cifra vise od 10.000 (vrijednost auta). Uzmi stvar u svoje ruke . ;)
 
Član
Sretno u potrazi... Samo ne mogu da razumijem, kupio si VW i vozio dva mjeseca bez ikakve zaštite na današnjem vaktu? Nadam se da neće biti skupa škola i puno sreće u potrazi.

Lopovi obično biraju auta koja nemaju zaštite, bilo kakva zaštita je bolja nego nikakva, zapamti!
 
Član
Neku noć privedena dva maloljetna cigana, uglavnom oni su digli auto negdje mislim gradačac i krenuli prema živinicama i tu ih uhvate potjera bila za njima ugl policija nije znala da su maloljetnici i postav kamion negde u živinicama i ovi dernu u kamion :) i tako pitam ja njih što niste stali kad ste vidi kamion kaže on meni 'ja sam mislio da ga ono ko vrdne i digne na 2 točka i prođe između kanala i kamiona :)

Pa što ste ukrali auto? pa kaže krenuli kod nene :) kaže mi tako često al vratimo auto :) Ima tu još bombi al et ukrato :)

I šta ćeš sad ti tako sa njima..
 
Član
Netix je napisao(la):
Provjeri sam vec nije, lik je cist ali dobio sam informaciju da je lik kod koga sam prao auto prije mjesec dana 99% organizator, ali to je sve rekla-kazala.

Ovo ti je jako moguc scenario, jer sjecam se prije par godina uhapseni su radnici praonice zbog kradje auta. Provjeri ti njih fino. Nadam se da ce pronaci auto!
 
Član
krade se sve i svasta ne samo vw,skolskom prijatelju mi prije 2 mjeseca ukrali opel astru h i jos ni traga ni glasa njoj nije zvao jos nitko,momak se mucio radeci da je kupi i nije je posteno vozao mjesec dana nestala,kao sto ti vicu procesljaj malo hercegovinu po prici vecinom auta tamo zavrse
 
Član
Evo bas sad stigao kuci, pregledao parkinge na Otoci, Dobrinji, Lukavici... al nista. Detaljno pregledao mjesto "zlocina" odakle je auto ukradeno (posto za to mjesto policija nije ni pitala) da vidim imal nekih tragova brava da je iscupana i slicno, ali nista. Ocigledno je lik sa kljucem dosao, usao u auto i upalio i to je to.
Ove obilaske parkinga bas i nedaju neku nadu, ali mora se nesta ciniti da je srcu lakse. Zahvaljujem se svima koji su se ukljucili u ovu konverzaciju, jer nije sad ni bitno moje auto, bitno je ovo nasa svakodnevnica i posto nemamo sluzbe koje bi trebale raditi svoj posao dobro je da imamo gdje razmjeniti iskustva i sto nas je vise ovdje veca je mogucnost da cemo nekome pomoci i pronaci neciju vozilicu.
 
Sta nije bitno. Normalno da je bitno, nije to sica neka, trazi sve dok ti ne dosadi, dok ne izgubis svaku nadu. A kad nadjes pripremi rmpalije pa degenek, barem bi ja tako uradio ;)
 
Član
Nazalost ima ljudi koji nisu svjesni sta rizikuju kad kupe vw-a a ne ugrade zastitu, skoro sam pricao sa jednim covjekom koji odnedavno ima passata 2002 godiste i nema nikakvu zastitu, kaze nece ga niko jer mu je ispod prozora... ccc
Mislim da sam ga ubjedio da ugradi hudiny...
@Netix necu ti prisjedati na muku i pricati ti "trebalo je ovako..." , najiskrenije ti zelim da ga nadjes, jbt ja sam skoro sanjao da mi je ukraden golf i prestravio sam se, kad sam se probudio 5 minuta sam imao onaj odvratni osjecaj i uvjeravao sebe da je to samo san... mogu misliti kroz sta prolazis :icon_cry:
 
Top