Ukraden Passat

Ukraden Passat

Član
Pozdrav,
ukraden mi je Passat 9.5.2012. izmedju 4-5 sati ujutro u Hrasnici. Ako ko vidi sta slicno molio bih da javi. Passat je u bordo-crvena, unutra je koza krem/crno kombinacija.

6

35klf9e.jpg
 
Legend
Netix je napisao(la):
Pozdrav,
ukraden mi je Passat 9.5.2012. izmedju 4-5 sati ujutro u Hrasnici. Ako ko vidi sta slicno molio bih da javi. Passat je u bordo-crvena, unutra je koza krem/crno kombinacija.

6

35klf9e.jpg

Halalli jaro, to je vec u CG zvarsilo i rascerupan u djelove.
 
Član
Ma naće se auto. ;)
I zasto da se ne kupuje vw? Pa svako iole novije auto kradu. Kradu golf 2 sta ces dalje
 
Član
Ubiti nije imao nijedan oblik zastite, bio multilock ali je neko izvadio prije nego sam ga kupio. Nedavno sam ga uzeo i bio mi je ispod prozora u zavuceno dijelu, nema sanse da ga se moglo vidjeti odnekuda nego samo lijepi komsiluk. A od ovog multilcok bile su naljepnice ali ocigledno da je neko znao da je izvadjen. Eto uspio sam ga 2 mjeseca vozat i papa. Hvala na pomoci svima koji dajete savjete.
 
Član
Jarane zao mi je sto ti se to dogodilo ali sa takvim autom i da nemas nikakav sistem zastite cisto radi sebe to ne mogu da razumijem. Multilok je sranje sem sto se papagajkama slomi sepek , sem sto mozes rucno ubaciti u recimo 3 i otici u cekrcice, a da nemas neki alarm pa da mnjauce ili pak zeder, pa da s mirom spavas jer nece ni probati ako imas nesto od toga idu dalje.

MeBeSad je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
kornjas je napisao(la):
Ako je to ovaj sa slike rekao bih da je imao Cobru i Zeder ?!

Ma nemoguce da je sve to imao i odvezli ga ??

Zasto je nemoguce?

Ma nece ni pokusavati ako ima nesto pametnije hudyinja ili alarm, ili zeder, ja sam imao octaviju i stavljo sam lavlju i cobru alarm, vjeruj idu dalje gdje nema nista a srecom takvih ima podosta.
 
Top