UKRADEN MOBITEL SAMSUNG D980

UKRADEN MOBITEL SAMSUNG D980

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mtel znam da moze (kao svaki operater) odraditi taj pronalazak, ujnai mi je skoro ukraden (kanta od fona prestara)i u info centru zamolis radnike da ti izadju u susret i to je to, ali za uzvrat onda ne zovi policiju jer su ti dali info kao pomoc jer ne smiju.
 
Član
prijavi telekomu to,... kod mene jaran prije 3-4 mjesece kupio preko pika neki telefon koristio ga...kad prije mjesec i po murija mu dode na vrata sa nalogom...mpbitel ukraden u nekoj kladionici, malo falilo da cojvek sebi problema napravi ni kriv ni duzan, , sve ljudi imaju imei od mobitela, uglavnom to preko poste moze, nisam ni ja vjerovo al sam vidio potvrdu kod jarana koju je dobio u mup-u
 
Član
strujaze je napisao(la):
Nezz koliko je provjerena inf.ali sam cuo nesto tipa da nazoves svog provajdera i kazes da je uredzaj otudzen,drugi put kad se tel. upali bez obzira koja kartica da bude u njemu oni ga registruju :icon_question: ,znam jedan slucaj kad je momak kojeg znam kupio ispod ruke nokiu n95 sav sretan nosao ga par dana,kad prc zove ga murija kao provalili da je taj uredzaj otudzen i da se javi u policiju???? Znaci ovo nije potvrdna informacija vec rekla-kazala kako sam i ja cuo,ako ti sta moze biti od koristi da nazoves,provjeris dobro i jest,ako ne zanemari ovaj odg..pozz

Mozes provjeriti u telecomu al sa nalogom od policije!!!
 
Član
A šta ako taj stavi m:tel ili Eronet karticu? :) I u svakom slučaju ako se ne javi i ne vrati dobrovoljno možeš ga ganjati oko kuće.
 
Član
pa ima program za mob jos pogotovo ako ima wireless mob kupis programcic i salje lokaciju nesto slicno kao ona opcija u telekomu mTU sam tako nesto i znam da ga mozes zakljucat i da se obicnim vracanjem na tvornicke postavke nmz izbrisati nego ti kod treba za brisanje tog programa a u pozadini taj program radi dok oni skontaju za taj program ti si vec nasao telefon najbolja opcija, a sto se tice ovog da ti telekom nadje oni nalaze jedino u slucaju ako je nanesena kakva ozljeda tebi pa da preko toga mup pokusa uhvatit ko je to uradio
 
Član
c0d14c je napisao(la):
pa ima program za mob jos pogotovo ako ima wireless mob kupis programcic i salje lokaciju nesto slicno kao ona opcija u telekomu mTU sam tako nesto i znam da ga mozes zakljucat i da se obicnim vracanjem na tvornicke postavke nmz izbrisati nego ti kod treba za brisanje tog programa a u pozadini taj program radi dok oni skontaju za taj program ti si vec nasao telefon najbolja opcija, a sto se tice ovog da ti telekom nadje oni nalaze jedino u slucaju ako je nanesena kakva ozljeda tebi pa da preko toga mup pokusa uhvatit ko je to uradio


nista Liga da ti nanesemo kakvu ozljedu pa idi u telecom :icon_question:
 
Legend
Bekir_SA je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
pa ima program za mob jos pogotovo ako ima wireless mob kupis programcic i salje lokaciju nesto slicno kao ona opcija u telekomu mTU sam tako nesto i znam da ga mozes zakljucat i da se obicnim vracanjem na tvornicke postavke nmz izbrisati nego ti kod treba za brisanje tog programa a u pozadini taj program radi dok oni skontaju za taj program ti si vec nasao telefon najbolja opcija, a sto se tice ovog da ti telekom nadje oni nalaze jedino u slucaju ako je nanesena kakva ozljeda tebi pa da preko toga mup pokusa uhvatit ko je to uradio


nista Liga da ti nanesemo kakvu ozljedu pa idi u telecom :icon_question:

:lol::lol::lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
pa ima program za mob jos pogotovo ako ima wireless mob kupis programcic i salje lokaciju nesto slicno kao ona opcija u telekomu mTU sam tako nesto i znam da ga mozes zakljucat i da se obicnim vracanjem na tvornicke postavke nmz izbrisati nego ti kod treba za brisanje tog programa a u pozadini taj program radi dok oni skontaju za taj program ti si vec nasao telefon najbolja opcija, a sto se tice ovog da ti telekom nadje oni nalaze jedino u slucaju ako je nanesena kakva ozljeda tebi pa da preko toga mup pokusa uhvatit ko je to uradio


nista Liga da ti nanesemo kakvu ozljedu pa idi u telecom :icon_question:

to je jedino rijesenje :lol::lol::lol:
 
ne mozes ovim lopovima stat u kraj:icon_mad:
probaj pratiti oglase, mozda prepoznas tel http://www.pik.ba/?trazilica=SAMSUNG+D980
 
Član
c0d14c je napisao(la):
pa ima program za mob jos pogotovo ako ima wireless mob kupis programcic i salje lokaciju nesto slicno kao ona opcija u telekomu mTU sam tako nesto i znam da ga mozes zakljucat i da se obicnim vracanjem na tvornicke postavke nmz izbrisati nego ti kod treba za brisanje tog programa a u pozadini taj program radi dok oni skontaju za taj program ti si vec nasao telefon najbolja opcija, a sto se tice ovog da ti telekom nadje oni nalaze jedino u slucaju ako je nanesena kakva ozljeda tebi pa da preko toga mup pokusa uhvatit ko je to uradio

fairytales.jpg
 
Da ne pricas bajke. To mobitel ima AP na sebi, toranj od 50 metara koji emituje na sve moguce strane pa da ga nadjes tako ? Sve i da ima, to je nemoguca misija.

Treba biti strucnjak za telnet da bi se ovo sve razumjelo. Postoje nacini, a pola ovih napisano je cista izvala.
 
Član
beZZa je napisao(la):
Ma od toga da ti BHTelecom nadje mobitel nema nista, meni je ukraden N95 prosle godine, i sve fol prica nacemo ga u roku par dana daj IMEI, broj mobitela ovo ono i na kraju nista. Mislim volio bi da ti nadju, ali mislim da je to suplja. A za tog prvog sto si ga opisao, odgovara opisu jednog lika sto je prije 20tak dana obio granap na dobrinji 5 i radnicu ubo nozem. Treba nac' stoku i fino im objasniti neke stvari ;)
sorry fa OFF

a gdje se to desilo na Petici jer tu zivim a nista nisam cuo o tome ?
 
Član
guster je napisao(la):
beZZa je napisao(la):
Ma od toga da ti BHTelecom nadje mobitel nema nista, meni je ukraden N95 prosle godine, i sve fol prica nacemo ga u roku par dana daj IMEI, broj mobitela ovo ono i na kraju nista. Mislim volio bi da ti nadju, ali mislim da je to suplja. A za tog prvog sto si ga opisao, odgovara opisu jednog lika sto je prije 20tak dana obio granap na dobrinji 5 i radnicu ubo nozem. Treba nac' stoku i fino im objasniti neke stvari ;)
sorry fa OFF

a gdje se to desilo na Petici jer tu zivim a nista nisam cuo o tome ?

Onaj granap gdje je davno bila NEA (playstation i videoteka ako se sjecas) ugl, lik usao i radnicu ubo nozem u ruku, nije nista strasno hvala bogu mala posjekotina al' opet lik se izvukao nisu ga pronasli jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top