UKRADEN MOBITEL SAMSUNG D980

UKRADEN MOBITEL SAMSUNG D980

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
UKRADEN MOBITEL SAMSUNG D980

LINK: http://www.gsmarena.com/samsung_d980-pictures-2500.php

Ukraden u Dobrinji II,
u firmi PRIVALCOM d.o.o.
"REVITA"

Meni sa stola ukraden u 14:15h otprilike... samo sam na 10sec. okrenuo ledja da dam tim musterijama reklamni materijal... otisli su u zurbi (naravno)... :*(

Ako neko nesto cuje ili vidi neka mi se javi na PP...
 
Legend
nismo je napisao(la):
moj Liga
nisi od Bekira nista naucio

jbg. drug... nikad mi ne stoji na stolu bas radi tog slucaja... al kad nema pameti onda jdb... :icon_cry:

al sam ih dobro vidio...

2 lika...
visina oko: 185cm/190cm
1 lik:
- kratko osisan, malo ko uvijena kosa,
- plave buljave oci,
- crveno oko usta, maramicu drzi,
- kaput crni dugi...

2 lik:
- kratko osisan,
- prosijed malo,
- crna jakna malo napuhana...
 
Član
Nezz koliko je provjerena inf.ali sam cuo nesto tipa da nazoves svog provajdera i kazes da je uredzaj otudzen,drugi put kad se tel. upali bez obzira koja kartica da bude u njemu oni ga registruju :icon_question: ,znam jedan slucaj kad je momak kojeg znam kupio ispod ruke nokiu n95 sav sretan nosao ga par dana,kad prc zove ga murija kao provalili da je taj uredzaj otudzen i da se javi u policiju???? Znaci ovo nije potvrdna informacija vec rekla-kazala kako sam i ja cuo,ako ti sta moze biti od koristi da nazoves,provjeris dobro i jest,ako ne zanemari ovaj odg..pozz
 
BHT Ovisnik
strujaze je napisao(la):
Nezz koliko je provjerena inf.ali sam cuo nesto tipa da nazoves svog provajdera i kazes da je uredzaj otudzen,drugi put kad se tel. upali bez obzira koja kartica da bude u njemu oni ga registruju :icon_question: ,znam jedan slucaj kad je momak kojeg znam kupio ispod ruke nokiu n95 sav sretan nosao ga par dana,kad prc zove ga murija kao provalili da je taj uredzaj otudzen i da se javi u policiju???? Znaci ovo nije potvrdna informacija vec rekla-kazala kako sam i ja cuo,ako ti sta moze biti od koristi da nazoves,provjeris dobro i jest,ako ne zanemari ovaj odg..pozz

bas to,bio nedavno neki incident u mostaru,valjda namlatili momka i na tom mjestu mu ispao mobitel,od prijatelja stari naisao kasnije tuda i nasao mobitel,kartica je bil od bh telekoma,izvadi,upalio mobitel,radi normala,da majci kad kasnije ga policija zove da je otuđen mobitel,tako da ova ima fajde,sad jel to samo u bh telecoma il.. to nezz
 
Član
Kakvo je vrijeme došlo haman da trebamo sve što imamo na lanac svezati, tebi su "iz očiju ukrali" što se kaže, nevjerovatno...
Meni su skoro tako kad su obili stan ikrali izmeđuostalog i 2 mobitela, i policija me pitala koji su brojevi bili u njima, nažalost, nisam koristio ni jedan mobitel, i nije bilo kartica u njima, tako da zbog toga je slaba nafaka bila, mada se može i tako otkriti ali je teže...samo ti to prijavi ako već nisi i trebali bi da to nađu ;)
 
Član
Liga druze zao mi je skroooz,al ovo ti je provjerena fora za mreznog operatera nazoves i oni mogu naci telefon,mom su drugaru Nokiu tako locirali ;)
 
Legend
sutra idem da vadim novu karticu... pa cu probati... al nisam optimista jer nemam taj neki broj po kojem traze mob...

hvala momci na savjetima... poz...
 
Nema ti veze broj...Svaki mobilni aparat posjeduje IMei kod, kojem je moguce "pristupiti" kada je taj uredjaj spojen na mrezu..Kakva god da je kartica u njemu ,bitno je da ima pristup mrezi...Locirat ce ga ako zele..Ako im nije stalo, reci ce da je to ne moguce, i da ti ovo nije CSI Majami...Sretno!
 
Član
Ma od toga da ti BHTelecom nadje mobitel nema nista, meni je ukraden N95 prosle godine, i sve fol prica nacemo ga u roku par dana daj IMEI, broj mobitela ovo ono i na kraju nista. Mislim volio bi da ti nadju, ali mislim da je to suplja. A za tog prvog sto si ga opisao, odgovara opisu jednog lika sto je prije 20tak dana obio granap na dobrinji 5 i radnicu ubo nozem. Treba nac' stoku i fino im objasniti neke stvari ;)
 
Član
Ako imas dokumente od mobitela, gledaj da tamo ne stoji taj serijski broj. Kako ti rekose, mogu ga po tome locirati. Samo sve to odneses u policiju, cuo sam za jedan slucaj kad je nadjen mobitel nakon 3 mjeseca. Al kako sam cuo, ko zna i taj identifikacijski broj se moze promjeniti, pa sad...

A imam snimak kradje mobitela prosle sedmice u jednoj drugoj prodavnici u Sarajevu. Lik ukrade mobitel sa pulta prodavacu, na istu foru ko tebi.

Video ne smijem objavljivati.
 
Legend
"zvanicno"

BH Telekom ne moze to raditi... ili ne smije... tako su mi u policiji prenijeli... moze policija, al ide se preko tuzilastva itd. itd... par momaka jeste naslo mobitele al preko "neke" opcije koju treba da posjeduje sam telefon, navodno dolaze poruke ako je neka promjena u telefonu, na neki drugi koji se predgodno upise... a to je i policiji novo...

tako da... mobitela nema... al nek se na tome sve zavrsi... sve sam prijavio, izjave dao... mogu se jedino "nadati" da me nekad zovnu na prepoznavanje, jer je mob. obiljezen... al...

nek je ziva glava...
 
Član
a da vidis kad policajcu nestane mob kako ga nađu prije nego se ocita walpaper.....MAMU IM LOPOVSKU!!!!!!
 
BHT Ovisnik
od policije nema koristi,kada su mi auto obili u 11 mjesecu dao sam detaljno izjavu kakav je HU,opisao pocinitelja jer su radnici u objektu preko puta vidili sve,pocinitelj uhvacen u 12-om mjesecu u kojeg sam isti dan sumnjao,pise da su zapljenili dosta stvari,zvao i isao u mup pitao mogu li na prepoznavanje,kazu ako ima ista tvoje zvat cemo,isao 2x uvijek ista prica,i sada su opet tog istog uhvatili,al kad izađe izpritvora proci ce mi kroz ruke,nije im u koristi da traze il ako se svidi uzmu sebi gamad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top