Ukraden Golf 4 Karavan

Ukraden Golf 4 Karavan

Slabo znam ulice starog grada , ali jel to na Širokači bilo ? ako je gore , to je neko od lokalnih narkomana i lopova , tako da ti to auto nije daleko od mjesta gdje je ukradeno :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Slabo znam ulice starog grada , ali jel to na Širokači bilo ? ako je gore , to je neko od lokalnih narkomana i lopova , tako da ti to auto nije daleko od mjesta gdje je ukradeno :)

Nepoznajem bas Sarajevo toliko ali evo slike u kojoj se ulici desilo

mapa1.jpg


mapa2.jpg
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Slabo znam ulice starog grada , ali jel to na Širokači bilo ? ako je gore , to je neko od lokalnih narkomana i lopova , tako da ti to auto nije daleko od mjesta gdje je ukradeno :)

Nije na Sirokaci,ovo je ulica dole na carsiji,tj jedna od brojnih ulicica,obidi put do Barica,Barice same ,Mrkovici isto,onda Skaljin Sokak Faletici put za Hresu ;) to su ti neka od najzavucenijih mjesta u nekoj blizini te ulice u kojoj ti je ukradeno vozilo ;)
 
Član
takode pogledaj u blizi da li imaju video nadzor . . . ne kosta te nista a mozes saznat dosta
obidi te ulice gdje je bilo parkirano i gledaj gdje ima kamera . . .
a sto se tice trazenja mozes pogledat i po trebevicu po onim sumarcima i zavucenim putevima....


nek je sa srecom da nades auto ;)
 
Chuza je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Slabo znam ulice starog grada , ali jel to na Širokači bilo ? ako je gore , to je neko od lokalnih narkomana i lopova , tako da ti to auto nije daleko od mjesta gdje je ukradeno :)

Nije na Sirokaci,ovo je ulica dole na carsiji,tj jedna od brojnih ulicica,obidi put do Barica,Barice same ,Mrkovici isto,onda Skaljin Sokak Faletici put za Hresu ;) to su ti neka od najzavucenijih mjesta u nekoj blizini te ulice u kojoj ti je ukradeno vozilo ;)

A eto jbg, slabo znam po starom gradu , ti si domacin ha ja. takodjer nemoj izostavljati trebevic , pogledaj gdje god ima sumnjivo. Ovo je neki amater uradio , nije ciljano vjeruj mi :)
 
Član
NaneVR je napisao(la):
Hvala vam ljudi puno sutra opet idem u akciju po navedenim pjestima :icon_rolleyes:

Sutra je već kasno. Auto se u dijelove rastavi za 2 sata sa latom i par momaka. Na tvoju žalost, vjerovatno je tako, ali me čudi zašto karavan, vjerovatno je bilo po narudžbi, inače se ne kradu, bar nisam upratio po hronikama.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
NaneVR je napisao(la):
Hvala vam ljudi puno sutra opet idem u akciju po navedenim pjestima :icon_rolleyes:

Sutra je već kasno. Auto se u dijelove rastavi za 2 sata sa latom i par momaka. Na tvoju žalost, vjerovatno je tako, ali me čudi zašto karavan, vjerovatno je bilo po narudžbi, inače se ne kradu, bar nisam upratio po hronikama.

Sve je meni jasno mozda je i zapaljen mozda i u djelove mozda i zavrsio u CG, kako god ja ne zivim u Sarajevu da kruzim i trazim, na moju zalost auto je otislo lekcija za slijedeci put
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
NaneVR je napisao(la):
Hvala vam ljudi puno sutra opet idem u akciju po navedenim pjestima :icon_rolleyes:

Sutra je već kasno. Auto se u dijelove rastavi za 2 sata sa latom i par momaka. Na tvoju žalost, vjerovatno je tako, ali me čudi zašto karavan, vjerovatno je bilo po narudžbi, inače se ne kradu, bar nisam upratio po hronikama.

kradu se i karavani, i njih treba za dijelove. znam par ukradenih passata karavana, a jedan golf karavan je nađen nakon nekog vremena.
 
Top