Ukraden Golf 4 Karavan

Ukraden Golf 4 Karavan

Član
Sinoc mi je ukradeno auto u Sarajevo oko 22:30 ako iko ima neku informaciju nek javi!!

Evo i slika na brzinu

golf.jpg
 
Član
mom drugu su prije 2 mjeseca ukrali golfa 4 na parkingu pored shoping city-a na grbavici, trazili mu 2.500 € jer su kazu imali dobru musteriju za njega u CG. inace na Palama je zavrsio i nisu mu ga vratili.

nadam se da ces vratiti svoje auto
 
Član
1. Izraz: Sarajevo
2. Izraz: Volkswagen
3. Izraz : Krađa

Vodeći se iskustvom, nađi 5-10 havera sa autima i napravite patrole oko Sarajeva, posebno I Sarajevo te Grbavica, Koševo, Buča Potok i Hrasnica.
Nek se ne osvrću previše na tablice. Vjerovatno su na njem neke "posuđene". Nek priđu svakom sličnom autu i nek obrate pažnju na karakteristične oznake, oštečenja i sl.
Mislim da se na ovom ne može prekrit boj šasije, u dnu šoferšajbe na vozačevoj strani.

Sretno.
 
Član
Auto je ukradeno u ulici Hasana Kaimije Stari Grad auto sam kupio nedavno na zalost nisam imao nikakvu zastitu, otisao sam do djevojke nisam bio 20 min kad sam izaso imam sta da vidim dosao na mjesto gdje je bio parkiran vidim staklo su razbili. Evo upravo se spremam idem sve obici :icon_sad:
 
Član
Neznam sta bi ti rekao i tvoja je greska da vozilo ne zastiti nikako, i da ga ostavis na sumljivom mjesto, puno srece u potrazi. ;)
 
Član
Ima li auto nekih specificnih oznaka, jel zagrebano negdje ili tako nesto. Po cemu se moze prepoznati?
 
Član
skontaj koliko si imao corbe u njemu onda se malo provrti,nije on daleko. ako su razbili staklo,sumnjam da su pravi lopovi,prije neka balavurdija ili narkomani.
 
Član
Mediteran je napisao(la):
skontaj koliko si imao corbe u njemu onda se malo provrti,nije on daleko. ako su razbili staklo,sumnjam da su pravi lopovi,prije neka balavurdija ili narkomani.

vjeruj kad sam kreno bio sam na rezervi, i nisam htjeo da tocim kontam kad krenem natankat cu na OMV jer tako uvijek praktikujem, jucer sam obiso sve parkinge ali nista danas cu opet :(

hvala ljudi na savjetima
 
Član
jao covece, najezim se kada cujem da se ovo nekom desilo... zao mi je...
ja sam prvo vece nakon uvoza auta prespavao na balkonu, sutradan sam ugradio Zeder a par dana nakon toga i Excalibur sa GPS trackerom, auto i nije nesto atraktivan za toliko alatki ali sam ga ja platio...
Bas se malopre vozim prema gradu i pregledao sam sve sto lici na tvoj auto ne bih li uocio razlicite stopke, molim te priseti se jos pojedinosti vezanih za tvog Golfa.

Sretno!
 
Top