UKINUTA KLASA 16!!

UKINUTA KLASA 16!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mrvica je napisao(la):
Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali....

ja sam gore svoje rekao, al et kad me vec uzimas na tastaturi da napisem, nisam rekal da mi je zanimljivije gledati dva golfa kako se potezu u 16 klasi, vec KOMPLETNU 16 klasu, gdje ima 20 golfova koji se potezu, a ne samo jedan duel.. vise je zanimljivo nego kad basta sam prodje ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali....

ja sam gore svoje rekao, al et kad me vec uzimas na tastaturi da napisem, nisam rekal da mi je zanimljivije gledati dva golfa kako se potezu u 16 klasi, vec KOMPLETNU 16 klasu, gdje ima 20 golfova koji se potezu, a ne samo jedan duel.. vise je zanimljivo nego kad basta sam prodje ;)

E hebi ga onda cemo uvest golf klasu i bila..... Ljudi treba ici naprijed a ne non stop na istom biti....
 
Legend
Mrvica je napisao(la):
E hebi ga onda cemo uvest golf klasu i bila..... Ljudi treba ici naprijed a ne non stop na istom biti....

kako ste tupavi tako :S
nije to jarane samo golf klasa, mislis da sad u HR nema 213213213213 auta koja bi vozila 16 klasu i pored tih ostalih 2132132 auta koje voze 15,14,13,12, znaci time se automacki uskracuje nekom prilika da VOZI..

to sto si ti napravio auto koje ide 13, TEBI DADO RESPECT ;)

ali sada srati po ostalim ljudima, koji se ipak trude, kao sto si i sam rekao, vozio si i sam 16 klasu, napredovao si, tebi svaka cast, ali ima jos ljudi koji trebaju da okuse car SRa, pa tek onda da bi se zainteresovali za ulaganje u taj sport..
 
Član
Treba se napredovati ali ne na silu.Ionako se nije kod nas ukinula klasa 16 tako da ne znam čemu rasprava,kad bude vrijeme ukinuće kod nas ali sad je baš prerano...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Treba se napredovati ali ne na silu.Ionako se nije kod nas ukinula klasa 16 tako da ne znam čemu rasprava,kad bude vrijeme ukinuće kod nas ali sad je baš prerano...

To i ja tvrdim al mi glupa prica da je recemo klasa 16 zanimljivija od 11 nemojte tako....
 
Član
Mrvica je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Treba se napredovati ali ne na silu.Ionako se nije kod nas ukinula klasa 16 tako da ne znam čemu rasprava,kad bude vrijeme ukinuće kod nas ali sad je baš prerano...

To i ja tvrdim al mi glupa prica da je recemo klasa 16 zanimljivija od 11 nemojte tako....

Glupa rasprava jest... al vidim da su neki druze napredovali i sad im nije zanimljiva klasa od koje su 90% ljudi poslo... Nemoj me pogresno shvatiti al kako ce biti intresantna 11 klasa kad ima 2 duela i to vec znas ko ce pobjediti. A u 16 klasi imas 20 duela i nikad nemozes znati ko ce se popeti na najvisi vrh.
Slazem se stobom kad ima vozaca kojima auto ide u 15 pa i 14 a on vozi 16 da bi kao kuci pehar donio, tu se 100% slazem sa tim;) i zaista treba naprijed ici...


Covjek sebi kaze necu vise komentarisati al kad vidim kako neki ljudi s... jer imaju auto koje ide ispod 15 a kojima su "pare pale sa marsa" a ja se ***** po raskrsnicama da bi koji dinar sklepao u auto jer to volim... ili kako neko komentarise kako sam ja ili bilo ko drugi uvalio 10 000Eura i na kraju kaze "jest debil onaj tepsija, uvalio 10 000 a uopste neide auto koliko je dao" ili Repu kako svi komentarisu... (ovu dvojicu kolega sam naveo zato sto po vazdan slusam komentare o njima) A 60% ljudi sa foruma nezna sam sebi popraviti auto, bar najosnovnije stvari..
onda covjek jednostavno popizdi. Nebi vise da komentarisem, sto se mene tice nek se ukine i 15 i 14 pa i 13. Bar cemo imati 5 auta koji idu dobro

hajjjj caooo
 
Član
Mrva je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Treba se napredovati ali ne na silu.Ionako se nije kod nas ukinula klasa 16 tako da ne znam čemu rasprava,kad bude vrijeme ukinuće kod nas ali sad je baš prerano...

To i ja tvrdim al mi glupa prica da je recemo klasa 16 zanimljivija od 11 nemojte tako....

Glupa rasprava jest... al vidim da su neki druze napredovali i sad im nije zanimljiva klasa od koje su 90% ljudi poslo... Nemoj me pogresno shvatiti al kako ce biti intresantna 11 klasa kad ima 2 duela i to vec znas ko ce pobjediti. A u 16 klasi imas 20 duela i nikad nemozes znati ko ce se popeti na najvisi vrh.
Slazem se stobom kad ima vozaca kojima auto ide u 15 pa i 14 a on vozi 16 da bi kao kuci pehar donio, tu se 100% slazem sa tim;) i zaista treba naprijed ici...


Covjek sebi kaze necu vise komentarisati al kad vidim kako neki ljudi s... jer imaju auto koje ide ispod 15 a kojima su "pare pale sa marsa" a ja se ***** po raskrsnicama da bi koji dinar sklepao u auto jer to volim... ili kako neko komentarise kako sam ja ili bilo ko drugi uvalio 10 000Eura i na kraju kaze "jest debil onaj tepsija, uvalio 10 000 a uopste neide auto koliko je dao" ili Repu kako svi komentarisu... (ovu dvojicu kolega sam naveo zato sto po vazdan slusam komentare o njima) A 60% ljudi sa foruma nezna sam sebi popraviti auto, bar najosnovnije stvari..
onda covjek jednostavno popizdi. Nebi vise da komentarisem, sto se mene tice nek se ukine i 15 i 14 pa i 13. Bar cemo imati 5 auta koji idu dobro

hajjjj caooo

Ja ih obojicu dobro znam osobno... Za tepsiju neznam da je neko nesto napisao jer momak gura svoje i ima auto koje s ne bas puno konja ekstra ide a repo sam pise neka vremena, cifre, brzine a kad dode race sasere nesto i sta ocekujes od ljudi.... Cim on provoza kako treba kanut ce ga se i ljudi po forumima.....
I da moj prvi pehar je iz 17 klase.....
 
Član
harbas je napisao(la):
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Ostale su ti jos samo patike da vire. Jos malo i gotovo...
 
Član
Mrvica je napisao(la):
Ja ih obojicu dobro znam osobno... Za tepsiju neznam da je neko nesto napisao jer momak gura svoje i ima auto koje s ne bas puno konja ekstra ide a repo sam pise neka vremena, cifre, brzine a kad dode race sasere nesto i sta ocekujes od ljudi.... Cim on provoza kako treba kanut ce ga se i ljudi po forumima.....
I da moj prvi pehar je iz 17 klase.....
To postujem druze...
Ja nijednog neznam licno.. al brate dosta ljudi kojih znam a vecina samo njih komentarisu.. nikog drugo. A ljudi dali zivot u svoja auta. Repo nije dao bezveze 5-10 hiljada pa da neko kaze budala baca pare... Covjek ima drugaciji pogled na SR i sta fali, baca svoje pare!! Svaka cast mrvice tebi, al znas i sam koliko ljudi nema auto a seru na sve strane po ovom forumu.
Sto se neraspravljaju i ne prosipaju sa pricama ljudi kao sto su Basta i kolege pa i ti Mrvice koji ste napravili nesto...
 
Član
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Ostale su ti jos samo patike da vire. Jos malo i gotovo...



dobar komentar nikdje veze ali tebi ima sigurno:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
quote='harbas' pid='284560' dateline='1234988948']
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Ostale su ti jos samo patike da vire. Jos malo i gotovo...



dobar komentar nikdje veze ali tebi ima sigurno:icon_question::icon_question::icon_question:
[/quote]

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
harbas je napisao(la):
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Ostale su ti jos samo patike da vire. Jos malo i gotovo...



dobar komentar nikdje veze ali tebi ima sigurno:icon_question::icon_question::icon_question:

Jednostavno stavi u potpisu: "Potpisujem sve sto Goca, Octane, Sike i Guru kažu!" :)

:) :) :)
 
Član
Almir je napisao(la):
Jednostavno stavi u potpisu: "Potpisujem sve sto Goca, Octane, Sike i Guru kažu!" :)

:) :) :)

Opet Sike... :lol:
Sike ove godine ne organizuje ništa, hvala bogu ima nas dosta iz svih klubova da Sike može staviti prst u uho i uživati isključivo u vožnji. :cool:
 
Početnik
evo jos jedan post od mene, posto vidim da me svaki drugi sadrzi.

slova vise necu napisati (izuzev u oglasima ako mi sto trebalo, a nadam se da nece) po forumima ni oko auta ni oko SR-a ni oko pravilnika, niti me vise uopce sekunde zanima ta scena i ti vrli krugovi drustva.

nigdje vise nece biti niti jedne informacije o golfu i meni od mene ili nekog od mojih, ni na internetu niti usmeno ako nam se itko obrati, dovoljno sam cuo, vidio, shvatio da dam zakljucak da AMA BAS NISAKIM nemam o cem pricati tu.

moj auto nije niti ce ikad biti samo za SR, niti ja sebe vidim niti cu se vidjeti kao racera koji mora voziti okolo.. e nemoram, fucka mi se, vozit cu one utrke koje mi se voze, i vozit cu ih iz svojih osobnih motiva koji su samo moja stvar.
a s nekima jedva cekam stati.. nadam se da ce nas tako zadesiti, pa....neke stvari ce tada konacno biti jasnije!

golf ce uvjek ostati hrpa plastike, sa zatamnjenim staklima, da NJUŠI SPRIDA, sa felgama koje izlaze van prosirenih blatobrana.. i sulunarom koji viri sa strane... oh yeah
a tko misli da moze sastaviti i kupiti sve ono sto sam ja uradio i sto radim sada za 5000KM, slobodno neka proba, samo naprijed, onima koji tako valjda misle samo cu reci ZELIM VIDJETI VAS KAKO RADITE ISTO.
:D

sto se tice prozivanja mene glede 402, hajde reci cu jos jednom.. milijun i prvi put - neki ljudi su digli pricu (neki i planski), neki su je podrzali, neki su povjerovali u nju (zato valjda forumi i sluze, kao i tracevi uz kavicu naravno) - pricu o meni.. u negativnom nacinu naravno.. a zasto? jer na 6 stajanja na crtu (4 kvalifikacije, 2 probe) u 2008-oj nisam napravio neki spektakularan rezultat i jer sam imao tehnickih problema? i to je dovoljno da se izrece o meni sve ono sto se je reklo/pisalo?
dovoljno? e OK. na stazi cemo vidjeti sve vec. nek moja djela govore za mene, kakva god da ona bila u buducnosti.
to je znaci mentalitet i nacin razmisljanja ovdasnjih ljudi, koji donose zakljucke kako im vjetar ispred nosa puhne, i koji mjenjaju misljenje vrlo cesto? ako tko trazi jedan od razloga zasto necu uopce vise ni razgovarat nisakim oko toga, eto ga, to je jedan od razloga. ja svoje vrijeme i zivce da trosim na bezcasne i nevrijedne osobe, ne hvala.


sto ostaje onda vec zazeljeti narodu sto vise (pokusaja) nagrtanja love, pojedenih rostilja i ispijenih piva, kafanskih traceva i internetskih produbljenih polemika...
ja odlazim daleko od toga svega zauvjek i u zivotu me se to vise ni SEKUNDE nece ticati. to je to :icon_biggrin:

OFF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top