Ugradnja plina da ili ne

Ugradnja plina da ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Adresa: Ravnogorska 18, Istočno Sarajevo, BiH
Tel.: 057 316 475
Fax: 057/316 475
Mob.: 065 061 230
autogasradic@gmail.com
 
Član
drug ako mislis ostavljat jos golfa kod sebe,ugraduj plin.U mom golfu je plin i prezadovljan sam.benzin je benzin to stoji,ali brate osjeti se po novcaniku nenormalno...
 
Član
_nerko_ je napisao(la):
drug ako mislis ostavljat jos golfa kod sebe,ugraduj plin.U mom golfu je plin i prezadovljan sam.benzin je benzin to stoji,ali brate osjeti se po novcaniku nenormalno...

Mislim ostavljati golfa jer je extra ocuvan,a ide extra,jeftin za odrzavanje,a to po novcaniku mi je dobro poznato :icon_cry: ugl odlucio sam da ugradim plin,vjerovatno cu do nove godine ugraditi.
Gdje si ti ugradjivao plin?
 
Član
Punto13 je napisao(la):
_nerko_ je napisao(la):
drug ako mislis ostavljat jos golfa kod sebe,ugraduj plin.U mom golfu je plin i prezadovljan sam.benzin je benzin to stoji,ali brate osjeti se po novcaniku nenormalno...

Mislim ostavljati golfa jer je extra ocuvan,a ide extra,jeftin za odrzavanje,a to po novcaniku mi je dobro poznato :icon_cry: ugl odlucio sam da ugradim plin,vjerovatno cu do nove godine ugraditi.
Gdje si ti ugradjivao plin?

Ugradjen je plin u Vibi u Tuzli.
 
Član
_nerko_ je napisao(la):
Punto13 je napisao(la):
_nerko_ je napisao(la):
drug ako mislis ostavljat jos golfa kod sebe,ugraduj plin.U mom golfu je plin i prezadovljan sam.benzin je benzin to stoji,ali brate osjeti se po novcaniku nenormalno...

Mislim ostavljati golfa jer je extra ocuvan,a ide extra,jeftin za odrzavanje,a to po novcaniku mi je dobro poznato :icon_cry: ugl odlucio sam da ugradim plin,vjerovatno cu do nove godine ugraditi.
Gdje si ti ugradjivao plin?

Ugradjen je plin u Vibi u Tuzli.
aha hvala drug na pomoci,sve najbolje ;)
 
Jedno veliko DA za plin:)! Samo izmjenjas kablove svjecice( u slucaju da su ti lose), odes kod nekog provjerenog da ti ugradi i samo gas!

p.s. praktikuj ponekad da naspes aditiv i odvozis malo i na benzin cisto zarad dizni!;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jedno veliko DA za plin:)! Samo izmjenjas kablove svjecice( u slucaju da su ti lose), odes kod nekog provjerenog da ti ugradi i samo gas!

p.s. praktikuj ponekad da naspes aditiv i odvozis malo i na benzin cisto zarad dizni!;)

hehe benzin ce uvjek biti tu :lol: a kablovi su svi izmjenjani,auto je sto se tice mehanike u extra stanju,jer ja redovno odrzavam i servisiram,ugl hvala puno na pomoci;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top