Ugradnja plina da ili ne

Ugradnja plina da ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima vise prozvodaca-brendova plinske instalacije i u tome je fazon, isto kao sa gumama na autu :) jedni ugraduju ove drugi one.tako i kod plina.. najbotnije je da imas garanciju i prst u uho :)
 
Anais je napisao(la):
Ajd da ne otvaram novu temu....

Ja uopste ne znam koje to "vrste" plina imaju? Mislim na ovo sekvent? Sta to uopste znaci i kakvu ulogu igra???

Volio bih da mi neko mal objasni to i tacno da preporuku gdje da odem i ugradim! Nemoj samo da je daleko od Sarajeva :cool:

drug sEkevNt je najmoderniji sistem ide u malo novij autuaa kao sto je golf 4, alfa tvoja i sl,, otidji u radic na kuli, lukavica i ne brini,, 750 je sa punjenjem gdej i tankujes benzin,, atest u radicu je 100, adz Aavedes u saobracajnu placas van,teh,pregled
i sl 50, 60km
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Ajd da ne otvaram novu temu....

Ja uopste ne znam koje to "vrste" plina imaju? Mislim na ovo sekvent? Sta to uopste znaci i kakvu ulogu igra???

Volio bih da mi neko mal objasni to i tacno da preporuku gdje da odem i ugradim! Nemoj samo da je daleko od Sarajeva :cool:

drug sEkevNt je najmoderniji sistem ide u malo novij autuaa kao sto je golf 4, alfa tvoja i sl,, otidji u radic na kuli, lukavica i ne brini,, 750 je sa punjenjem gdej i tankujes benzin,, atest u radicu je 100, adz Aavedes u saobracajnu placas van,teh,pregled
i sl 50, 60km

ja to nista nisam zaveo, samo nosam atest uz sebe i to je to :), mozda na registarciji kad budem auto registrovao pa usput i to da mi ubace :))
 
BHT Ovisnik
@greendevil
nije u njega motor s direktnim ubrizgavanjem,multipoint je u njega kao i kod vecine auta,u mene u volvu je motor s direktnim ubrizgavanjem i slozenije je od ovih multipoint motora,sekvent nemoze na motore bez elektricnih dizni,odnosno moze u auta sa el. diznama,vec moze npr. u calibru ,to je razlog sto npr. nije sekvent u dvici einspric
 
Član
Hvala na uputama :D Oticicu do ovog "Radica" da se raspitam... znaci odprilike za atestima i upisom u saobracajnu nekih 900-1000 km da planiram
 
Član
Anais je napisao(la):
Hvala na uputama :D Oticicu do ovog "Radica" da se raspitam... znaci odprilike za atestima i upisom u saobracajnu nekih 900-1000 km da planiram
1000 ako planiras s rajom iz drustva da ''zalijes'' ugradnju plina :D:D
 
Član
Oke onda je pala odluka ugradjujem plin(pocinjem da skupljam pare),a planirao sam kod Radica svakako,jer znam da je on pouzdan i da ima sve licence,koliko sam vidio na njegovoj stranici.Uglavnom hvala svima na odgovorima puno ste mi pomogli;),a ja ne bi sekvent plin,uzecu obicni,jer je sekvent najskuplji,a ne mogu toliko para skupiti,jbg ubrzo ce registracija,a golfa predstavljam uskoro.
 
Član
Radica nema vise gdje je bio sad ima samo rAdnja u bijeljini al zato ima DARKOM a to je prije bio radic pa su se razisli nesto nedto, a i dugo je zadrzao naziv radic ... ugl raja je isla u darkom i ugradjivala plin misleci da je to radic a u svakom slucaju oni su najbolji na ovom prostoru a ako te je strah nesto.. samo otidji i pogledaj u kakva sve auta ugradjuju plin.. pozz
 
Punto13 je napisao(la):
Oke onda je pala odluka ugradjujem plin(pocinjem da skupljam pare),a planirao sam kod Radica svakako,jer znam da je on pouzdan i da ima sve licence,koliko sam vidio na njegovoj stranici.Uglavnom hvala svima na odgovorima puno ste mi pomogli;),a ja ne bi sekvent plin,uzecu obicni,jer je sekvent najskuplji,a ne mogu toliko para skupiti,jbg ubrzo ce registracija,a golfa predstavljam uskoro.

tebi i ide obicni plin
 
Član
normala je napisao(la):
Radica nema vise gdje je bio sad ima samo rAdnja u bijeljini al zato ima DARKOM a to je prije bio radic pa su se razisli nesto nedto, a i dugo je zadrzao naziv radic ... ugl raja je isla u darkom i ugradjivala plin misleci da je to radic a u svakom slucaju oni su najbolji na ovom prostoru a ako te je strah nesto.. samo otidji i pogledaj u kakva sve auta ugradjuju plin.. pozz

drug nije me strah naravno,ne znam zasto bi bilo,nego me je intreresovala iskustva ljudi koja vozaju auta na plin,jedno pitanje valja li taj darko ?
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Punto13 je napisao(la):
Oke onda je pala odluka ugradjujem plin(pocinjem da skupljam pare),a planirao sam kod Radica svakako,jer znam da je on pouzdan i da ima sve licence,koliko sam vidio na njegovoj stranici.Uglavnom hvala svima na odgovorima puno ste mi pomogli;),a ja ne bi sekvent plin,uzecu obicni,jer je sekvent najskuplji,a ne mogu toliko para skupiti,jbg ubrzo ce registracija,a golfa predstavljam uskoro.

tebi i ide obicni plin

to sam i predpostavio da je obicni plin moj je golf 89 god nova serija,a onako sam rekao da ne bi sekvent plin jer stvarno nemam para za to,ugl drug hvala na pomoci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top