Ugradnja maglenki

Ugradnja maglenki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lexillium je napisao(la):
Dvostepeni prekidač ti je 50 KM,a taj relej Hella sam i ja sebi ugradio i nisi pogriješio:cool:

Jedino što si vjerovatno bio malo više živčan pa polomio kopče na rešetkama od maglenki jer trebao si da odšarafiš to ali eto,kažu s godinama i pamet dolazi...

Uglavnom radit će ti to ne brini ;)

Čini mi se da je samo desna rešetka bila jednim šarafom učvršćenja. Na lijevoj nema šarafa. Tako je i na maglenkama, desna se jednim šarafaom učvrsti, a lijeva je na kopčama. Al sad kad sam ih stavio više ih ne vadim.
 
Isto pitanje ali za dosta staro auto(pa pretpostavljam da je mnogo jednostavnije).. Najvise sto sam radio oko struje u autu je spajanje cd player-a.. E sad.. Radi se o pezou 309.. dosta star.. Imam prekidac za zadnje maglenke,radi i to, e sad mislio sam da stavim prednje.. Ali izgleda da nemam provedene kablove za prednje...Tj ima jedan prikljucak slobodan,ali nemam pojma od cega je..Kako bi najlakse mogao provjeriti? :))
 
Evo ovako...ja sam sebi ugradjivao maglenke isto u Golfa 5,s tim što su na moje maglenke išli xenoni,što je još komplikovanije od tih tvojih.Ako te interesuje detaljno šta i kako,javi se na PP,ja ću ti sve objasniti,i moći ćeš sam sve skopčati bez ikakvih problema i bez straha da ćeš eventualno spržiti procesor.Čak je još jednostavnije da skopčaš maglenke na već postojeći prekidač,znači paljenjem zadnjeg svijetla za maglu,da ti se i prednje upale.Doduše ja sam sebi kupio novi prekidač(dvostepeni) i napravio da bude kao tvornički.Treba ti relej,kabla par metara i dobra volja

Pojedini pametnjakovići što ti palamude,hoće samo pare da ti uzmu na foru.
evo i ja sam u fazi ugradnje maglenki u golfa v pa mi šibni pm s uputama ako nije problem!
 
Član
Perovk_1988 je napisao(la):
Evo ovako...ja sam sebi ugradjivao maglenke isto u Golfa 5,s tim što su na moje maglenke išli xenoni,što je još komplikovanije od tih tvojih.Ako te interesuje detaljno šta i kako,javi se na PP,ja ću ti sve objasniti,i moći ćeš sam sve skopčati bez ikakvih problema i bez straha da ćeš eventualno spržiti procesor.Čak je još jednostavnije da skopčaš maglenke na već postojeći prekidač,znači paljenjem zadnjeg svijetla za maglu,da ti se i prednje upale.Doduše ja sam sebi kupio novi prekidač(dvostepeni) i napravio da bude kao tvornički.Treba ti relej,kabla par metara i dobra volja

Pojedini pametnjakovići što ti palamude,hoće samo pare da ti uzmu na foru.
evo i ja sam u fazi ugradnje maglenki u golfa v pa mi šibni pm s uputama ako nije problem!
Nije problem samo moras mi reci hoces li xenone ili klasicne sijalice,i jel ti dvostepeni ili jednostepeni prekidač...
 
trenutno je jednostupanjski, a ja bi htjeo dvostupanjski i nebi xenon, obična žarulja!za jedno stupanjski prekidač bi znao i sam al me zanima za dvostupanjski!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top