Ugradnja maglenki

Ugradnja maglenki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, trenutno vizim golfa V 1,9 TDi iz 2006. godine. Vozilo nema maglenke pa sam na ebayu nabavio neke. Interesira me zna li netko kako ih ugraditi, tj. spojiti da rade na postojoćem prekidaču, koji osim što pali svjetla pali i zadnju maglenku.
 
sorry sto spamam,al imam i ja slican problem samo na golfu 4,isto tako ima maglenka al samo zadnja na prekidacu...jel isto rijesenje ko na petici?
Hvala unaprijed ;)
:icon_exclaim:
 
Član
buraz ti vec sve imas spremnljeno za maglenke,prekidac imas,ako trenutno sa njim mozes da upalis zadnju maglenku onda je sve spremno,a trebao bi da mozes,maglenke se samo kacaju na prekidac,pokusat cu da ti nadjem semu,pa ces tacno vidjet kako ide,nailazio sam na to skoro
 
Član
Znači li to da imam i instalaciju dovedenu do mjesta za maglenke ili moram provlačiti žice do prekidača il ido nekakvog releja? Aj ako nađeš šemu javi, koristilo bi mi.
 
Član
evo trazim semu,skoro smo mi radili prijatelju jednom,neko nam je donio semu,a na kraju nam nije ni trebala,vidi nesto,on je imao sve spremno,kupio originalne maglenke i samo ih spojio,bili mu dzekovi,sve spremno,ali cini mi se da je njegovo auto prije imalo maglenke,pa je auto udarano,i vracena je ona maska.bez maglenki,bar ja tako mislim,jer auto je iz uvoza,ko zna sta je radjeno,sad ne znam kako je kod tebe,pogledaj,pa javi,a ja cu pokusat da nadjem semu,.ako nadjem skenirat cu je i ubacit,posto je na papiru
 
Član
ma ima on sigurno,samo treba pogledat,zato sam mu ja rekao da prvo pogleda da li ima vec sve namjesteno,da mu ne objasnjavamo dzabe kako ce spojit,a sto posto ima
 
Član
a jest,dobro si prijatelju,,nekad se bas ne isplati zezat oko necega,moze pogubit hiljadu zivaca dok sve namjesti,a dobar elekticar ce to odradit kako ti rece za cjenera,ha ya;)
 
Član
Na kraju će i bit da ću u električara, al drago se zezat oko auta. Pogledat ću dal ima ostavljena instalacija. Bilo bi odlično kad bi bilo.
 
Član
trebalo bi bit,nije lose sto bi sam sebi volio odradit,ako imas zivaca,i uporan si,onda nemoj ici elektricaru,cackaj sam,napravit ces;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
trebalo bi bit,nije lose sto bi sam sebi volio odradit,ako imas zivaca,i uporan si,onda nemoj ici elektricaru,cackaj sam,napravit ces;)

ili pak sve sj*ati, jer je elektronika u novih auta cudna stvar, sve preko procesora ide
 
Član
funky je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
trebalo bi bit,nije lose sto bi sam sebi volio odradit,ako imas zivaca,i uporan si,onda nemoj ici elektricaru,cackaj sam,napravit ces;)

ili pak sve sj*ati, jer je elektronika u novih auta cudna stvar, sve preko procesora ide

da,da,,kratak spoj i to i bi,,,dobro si ti druze,bolje je odvest elektricaru,nek napravi,to je njemu cas posla;)
 
Član
Ja sam isto uzeo neke preko ebaya-a i spojene su na prekidač kad upalim zadnju maglenku pale se i prednje ;)

nermin suljagic je napisao(la):
sorry sto spamam,al imam i ja slican problem samo na golfu 4,isto tako ima maglenka al samo zadnja na prekidacu...jel isto rijesenje ko na petici?
Hvala unaprijed ;)
:icon_exclaim:

Može se 100 % na zadnju prikopčati tj kad pališ zadnju da se pale i prednje kod mene je čak pisalo da ne može na fabrički prekidač (dobio sam ih sa nekim prekidačem) i stari je uspio spojiti...
 
Član
Maglenke su stigle sa ebaya, i vire dvije žice iz svake. Zvao sam električara i kaže da se može spojiti na postojeći prekidač da se pale i prednje izadnje al mora razvlačiti instalaciju i preko nekog releja to spojiti. Traži 50 km da to odradi pa budem razmislio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top