Ugradnja interkulera na GOLF2?

Ugradnja interkulera na GOLF2?

Član
CCC sve sami pametnjakovici,a zna i clan TaBa kako idu ta auta,sto kazu porazivali smo auta i preko 120ps:)
 
Početnik
TDi Power je napisao(la):
CCC sve sami pametnjakovici,a zna i clan TaBa kako idu ta auta,sto kazu porazivali smo auta i preko 120ps:)

Meni se ne da vise razglabat sa njima..
nastavi ako imas zivaca :cool:
 
Član
ja samo znam da kad je donbar motor gtd + ic auto ide extra...Ka d je to sve složeno kako treba probao sam jednog i stvarno nijedna trica tdi mu ne može ništa..pozzzz
 
Član
Ljudi vozio sam cesto auto s ovakvim motorom i cesto sam bio suvozac u Jetti 2 i Passatu 3 s tim motorom, a mogu zamislit kako ide u Golfu koji jos laksi, ne znam koliko je ubrzanje do 100 fabricki ali uhvati veoma brzo, u Passatu sam se vozio 180, jos kad zadimi ljepota neopisiva :cool:
 
Imao je jedan moj frend 1.6 td-ic ali u kecu i imao je par sitnica...trecu specijalu,odvrnut na bosch pumpi i tako...auto je strava isao ali ozbiljno...dobro ipak je to dosta lakse auto od dvice ali eto...Poslije ga je izvadio i ubacio 16v 9A to mu je bila najveca greska...po meni je 16 td-ic naj motor za keca
 
Legend
kako ne mogu ove pametnjakovice sto seru ko foke, a realno pojma nemaju o nekim stvarima
ti buckymb ako farbas auta kotas da si onog gore za yaya povukao
skuliraj se malo ovo je forum
izneses svoje misljenje, ne nameci ga drugima
covjek uopste nije rekao da je brzi od gtia vec da je uzimao neke, sto je istina, ja sam svojim ocima gledao kako alen uzima hgta, doduse proklizavao je bla bla bla, al je auto islo strasno..

mogu potvrdit i moj slucaj, kada se auto ustima, i kada je dobra turbina, moze se nevjerovatno puno postic sa tim motorom za tu snagu, treba biti realan u okviru mogucnosti tog motora naravno.. niko ne kaze da je to najbrze auto na svijetu, ukljuci mozak malo ali za dizela, napravljenog prije 20 godina, sa 1.6 klipovima ko kinder jaje auto extra ide !!

sto se tice ICa, ja ti opet kazem pusti ove supljatore sto pricaju mahalske price, ja sam uradio ovu konverziju o kojoj ti pricas, i ne da se osjeti, nego je ogromna razlika pogotovo u vecim obrtajima i vecim stepenima prenosa 3-4-5, ako imas pare za ovo, odmah ugradi, mene je izaslo negdje oko 200km, IC, crijeva,sreca pa mi je eldin TDI POWER to sve fino postavio, upasovao i to je to..
 
Legend
Popustite momka... sad ce poslije ovog prodati auto i kupiti biciklo... :lol:

Drug... raja su svasta radila i niko ti konkretno nista ne moze reci, jer je neko dobro uradio a neko lose...
al cinjenica je da ce taj motor biti malo zivlji sa IC-om postavljenim na udar zdraka i to je to... ne treba nista vise ni ocekivati...

poz... ;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
CCC sve sami pametnjakovici,a zna i clan TaBa kako idu ta auta,sto kazu porazivali smo auta i preko 120ps:)

Ma sto se raspravljati, najbolje mi znamo koji koliko toliko imamo iskustva,kako idu daga-daga motori
vidis dokle je doslo da im je Golf II 59 KW "TDI" :123:
Sta pricati kad od pojedinih imamo vise kilometara pod rucnom.
 
Član
TaBa je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
CCC sve sami pametnjakovici,a zna i clan TaBa kako idu ta auta,sto kazu porazivali smo auta i preko 120ps:)

Ma sto se raspravljati, najbolje mi znamo koji koliko toliko imamo iskustva,kako idu daga-daga motori
vidis dokle je doslo da im je Golf II 59 KW "TDI" :123:
Sta pricati kad od pojedinih imamo vise kilometara pod rucnom.

A ja nemogu da vjerujem da se vi uopste trkate sa tim daga-daga motorima (barem sa ovim o kojim vi ovdje konkretno pricate) kad svako, ko ima imalo mozga u glavi, zna da su to motori napravljeni striktno da prevoze ljude i robu od tacke A do tacke B..... Kakve bolan trke sa 1.6 turbo dizelom ??? Jel vas imalo sramota pisat javno s cim se vi trkate ??? :icon_eek:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Hvala svima jos vidit cu jos sa ovim svojim majstorom sta on kaze ;)
A i moj GTD ide dobro neki dan sam se potegnuo sa passatom 3BG 1.9 TDI 131ks :cool:..Mislim da je on isao trecom pa sam ga i zato mogao prestici dok sam ja drugom zakucao :cool: :D :D
Oggy:taj video treba traziti :icon_eek: :icon_eek:

Sigurno je neko zensko vozilo pasata :D
 
Član
ako je na motoru turbina 100% uredna i ako su dizne 100% uredne sa IC-om bi se moglo nesto sitno osjetiti pogotovo kad auto ima zaleta i ako je IC na adekvatnom mjestu......a sad koliko ce to biti brz auto i sta ocekivati neznam...pobogu pa ima jacih alnesera od tog motora...
 
Član
esso_sa je napisao(la):
TaBa je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
CCC sve sami pametnjakovici,a zna i clan TaBa kako idu ta auta,sto kazu porazivali smo auta i preko 120ps:)

Ma sto se raspravljati, najbolje mi znamo koji koliko toliko imamo iskustva,kako idu daga-daga motori
vidis dokle je doslo da im je Golf II 59 KW "TDI" :123:
Sta pricati kad od pojedinih imamo vise kilometara pod rucnom.

A ja nemogu da vjerujem da se vi uopste trkate sa tim daga-daga motorima (barem sa ovim o kojim vi ovdje konkretno pricate) kad svako, ko ima imalo mozga u glavi, zna da su to motori napravljeni striktno da prevoze ljude i robu od tacke A do tacke B..... Kakve bolan trke sa 1.6 turbo dizelom ??? Jel vas imalo sramota pisat javno s cim se vi trkate ??? :icon_eek:

:lol::lol::lol:

jes vido moj her kolegen :lol:
 
Top