Ugradnja interkulera na GOLF2?

Ugradnja interkulera na GOLF2?

Oggy je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako dvica td moze letiti sa ili bez ic-a, ja sam lud

steta sto nemam sacuvan video iz gorazda, kako gtd+i uzima fiata punta hgt+nitro :D
pitacu nokketa jel sacuvao taj video, da vidis da moze i gtd da ide odlicno, ja sam sa svojim intercoolerom ostavljao 1.8 karbase, pa i neke 8-ice, malo rastelovanije :cool:

cekaj brate, je li govoris o tdi dvici sa 59 kw:icon_question:
 
Početnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako dvica td moze letiti sa ili bez ic-a, ja sam lud

steta sto nemam sacuvan video iz gorazda, kako gtd+i uzima fiata punta hgt+nitro :D
pitacu nokketa jel sacuvao taj video, da vidis da moze i gtd da ide odlicno, ja sam sa svojim intercoolerom ostavljao 1.8 karbase, pa i neke 8-ice, malo rastelovanije :cool:

cekaj brate, je li govoris o tdi dvici sa 59 kw:icon_question:

da, o mom bivsem golfu ;)
 
Član
Hvala svima jos vidit cu jos sa ovim svojim majstorom sta on kaze ;)
A i moj GTD ide dobro neki dan sam se potegnuo sa passatom 3BG 1.9 TDI 131ks :cool:..Mislim da je on isao trecom pa sam ga i zato mogao prestici dok sam ja drugom zakucao :cool: :D :D
Oggy:taj video treba traziti :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
pa sta bi se onda za gti 8 i 16v pomislilo, da su mlaznjaci

ne, ponovo bi pomislio da si ti glup :cool:

slusaj sine, ti si vrlo bezobrazan, a druga stvar ne znam ko je gl sto misli da dvica td 59 moze letjeti, de se saberi pa nam se ponovo javi:icon_exclaim::spam::spam::spam::spam:
poznato je da svak svog konja hvali, ali ovo je apsurdno sto vi pricate

Jednu noć sam se vozao po gradu s burazom i dvojicom prijatelja...

Kad pored mene dvica s jedne strane, a s druge četvorka...

Potegli sve trojica, kod mene 1.6 benzin 75 hp, četvorka TDI 90 hp, i dvica td-i...

Sva trojica smo bili tu negdje, ali sramota za tu četvorku uzeli je i ja sa trojkom i ovaj sa dvicom...

Ja sa dvicom bio bara bara...


ne možeš govoriti sa 100 % sigurnošću neke stvari dok ne vidiš...
 
iznosis neke netacne podatke, ja sam tu samo da iznesem svoje misljenje,
a tvoje poznavanje je potvrdjeno onda kada si napisao da taj tdi dere dvicu gti,
ja vise necu raspravljati na tu temu, a ti skrabo ako imas volje ugradi ic trebalo
bi kakvog, takvog rezultata dobiti

madmono je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako dvica td moze letiti sa ili bez ic-a, ja sam lud

Pitanje je dali moze ikako da leti :icon_smile: barem se ja pitam :lol::lol::lol:

ma brate ja se odavno nisam ovako ismijao, :lol:
 

DLS

Početnik
leti je metaforicki izraz da auto ide brzo ,,ako niste isli u skolu ,niko vam nije kriv
 
jasmine ti si vozio 75 hp dvicu i bio si tu negdje, e sta mislis da si vozio gti-a od 112 ili 129 konja gdje bi bio, realno govoreci
dls niko nije drugacije ni mislio
ovo ode u raspravu golf mk2 tdi(59) vs mk2 gti(88)
 

DLS

Početnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jasmine ti si vozio 75 hp dvicu i bio si tu negdje, e sta mislis da si vozio gti-a od 112 ili 129 konja gdje bi bio, realno govoreci
dls niko nije drugacije ni mislio

a vidim ,da neko negdje zapinje,pa reko da pomognem:D:D,, za dvicu od 59 kW mogu samo reci da solidno ide ,, slicno kao golf 4 od 90 konjica ..nije neka velka razlika ,bar meni
 
Član
Molio bi bez vrijedjanja!!

A Golf 4 TDI sa 90 KS nije nikakva raketa, ja sam sa Hondom Civic 1.3 od 75 KS bio poravnat sa tim Golfom do 100 km/h.

Toliko o brzini tog auta...
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jasmine ti si vozio 75 hp dvicu i bio si tu negdje, e sta mislis da si vozio gti-a od 112 ili 129 konja gdje bi bio, realno govoreci
dls niko nije drugacije ni mislio
ovo ode u raspravu golf mk2 tdi(59) vs mk2 gti(88)

Tricu sam vozio al' nebitno, stavi dva auta jedno pored drugog sa istom snagom, da se trkaju, neće isto ići... u tome je poenta :icon_smile:

Jednu noć sam stao sa peticom TDI, na jednom semaforu me uzme za dužinu auta, na drugom ja njega. ;)
 

DLS

Početnik
(golf 4 90 i 101 ks) to su auta ,za penzionere i za mame koje voze djecu u skolu ..
 
Član
DLS je napisao(la):
(golf 4 90 i 101 ks) to su auta ,za penzionere i za mame koje voze djecu u skolu ..

E slazem se sa tobom u potpunosti :lol::lol::lol: svi hoce trkace auto ali dizela ccccc Bezin je titoooooo :icon_twisted::123:

I ne kontam zasto ljudi bacaju tolike pare na gluposti GOLF 2 OSTAJE GOLF 2 STA MU GOD URADIS OBICNA TRULJA.

Bez uvrede naravno :D
 

DLS

Početnik
madmono je napisao(la):
DLS je napisao(la):
(golf 4 90 i 101 ks) to su auta ,za penzionere i za mame koje voze djecu u skolu ..

E slazem se sa tobom u potpunosti :lol::lol::lol: svi hoce trkace auto ali dizela ccccc Bezin je titoooooo :icon_twisted::123:

I ne kontam zasto ljudi bacaju tolike pare na gluposti GOLF 2 OSTAJE GOLF 2 STA MU GOD URADIS OBICNA TRULJA.

Bez uvrede naravno :D

ir3le9.jpg



opet malo slikovnog izrazavanja:lol::lol:
 
Top