Udesi u Sarajevu!?

Udesi u Sarajevu!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jesu li ovu kampagnu uveli i u tuzli (poslije petlje u blizini EP pumpe / svijetlozeleni golf) ili je ovaj stvarno sletio i prevrtao se.. :icon_confused:
 
Član
elmir je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: i u travniku isto.. crvena honda.. sutra cu uslikati pa cu postaviti:lol: ima 5 dana da je auto tu.. ja stvarno mislio neko glavu izgubio.. odkud im tolka auta mamicu im:lol::lol: ma nema za 3-4 dana ce to razabrat cigani ba;)

đe nađeše hondu :lol:
et znači u travniku ima dijelova za hondu od 23:00 bujrum :lol:

dobra ideja,svaka čast onome ko se dosjetio mora da je neki stranac :D
 
N

nenad

Ima u Tuzli kod Muzicke, Punto skrsen skroz, ja se cudio kako je onako izlupan sa svih strana :)
 
Član
Trozic je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: i u travniku isto.. crvena honda.. sutra cu uslikati pa cu postaviti:lol: ima 5 dana da je auto tu.. ja stvarno mislio neko glavu izgubio.. odkud im tolka auta mamicu im:lol::lol: ma nema za 3-4 dana ce to razabrat cigani ba;)

đe nađeše hondu :lol:
et znači u travniku ima dijelova za hondu od 23:00 bujrum :lol:

dobra ideja,svaka čast onome ko se dosjetio mora da je neki stranac :D

moja greskaaa toyota je u pitanju.. neznam koji je model ali onaj sto podize farove ono kako bi objasnioo..ma uglavnom sutra cu uslikati.... ako kome treba kakvih dijelova nek kaze da odvucem auto pred vikendicu dok jos mogu i da zaradim koji dinar;);)
 
Sad kome trebaju djelovi za sva ova vozila fino čim prodje 11h nek navali a samo da kažem da od kadeta kod ASA auto prednja karambolka je dvodjelna i čitava je...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ovaj kapanja je odlicna, samo sto je ideja daleko od originalne... Ovakve kampanje se vec godinama provode po Europi, pogotovo pred sezone praznika kad se vise konzumira alkohol i kad se ljudi vise zabavljaju (kod nas ide Bajram, Bozic i N. Godina), s tim sto vani ovakvi automobili osim ispod plakata znaju biti postavljeni ispred oredjenih zgrada i objekata...
 
Član
Vidim danas oko pola 4 u Nedzaricima u onom kadetu sjedi neki covjek na suvozacevom mjestu, valjdaq prebira ima li sta da valja hehe
 
Član
Prije modza... 2 mjeseca... vidio sam sto jos vidio nisam! Znaci, na raskrsnici kod pekare as.. poznata najgora raskrsnica u gradu... gdje se spaja 6-8 smjerova... ocevidac sam bio naravno, desio se sudar, a glavni incijator tog sudara bio je trolejbus, znaci covjek je pustio trolu u guzvi , trola je prosla , a ovaj ispred trole nije vidio , da se iza trole auto zastekalo i posred tog auta je spucao. Policija je dosla uvidjaj folovi ... ne malo zatim, pored policije covjek kroz zuto opali neku trebu, koja je takodje iz kontra smjera prosla korz zuto... !! Ispred policije, koja je vec vodila uvidjaj. nije proslo ni sat vremena, dakle vec 2 sudara su tu... guzva je drama.... covjek je skretao iz pravca svrakinog dole prema malti.. prema robotu u hrasnom .... njega je spotakao kombi caravela onaj VW... koji je isao iz smjera robota prema pekari ass... i kako bi izbjegao crveno svjetlo ubacio se u kontra traku koja vodi samo prema desno... i opali lika !!! daj lik od udara je na trotoar sletio i covjeka udari pjesaka...
Epilog ovog... 3 sudara u jednoj raskrsnici .. u roku 1,5 h.... jedna murija... 6 auta slupanih... 4-5 ljudi povrijedeno... :)
Sta rec... :):icon_mad:
 
Član
:lol::lol::lol::lol:Ali imate fiks ideje do bola :lol::lol::lol::lol: E pa imao sma srece pa moj BMW nije tako zavrsijo :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
@DILFA
to da je bilo slikati :lol:
stvarno neobičan udes da tolko ljudi nastrada u tako malo vremena na istom mjestu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top