Udesi u Sarajevu!?

Udesi u Sarajevu!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Veceras, izadjem da se provozam, kad imam sta vidjeti..
Prvo na pofalicima, vidim pored reklame tacnije ispred kafica "pronto" stoji auto neko crno, toliko je bilo deformisano da nisam uspio skontati ni sta je, znaci 100% unisteno.. rece mi mama da je jutros gledala na jutarnjem programu da su snimili ovi iz jutarnje emisije i nisu znali, u policiji takodje nemaju informacija o tome..

poslije toga, okrenem se, kad ispred muzija na marijin dvoru, ista situacija, pored reklame stoji auto na boku, sa druge strane bankine..

eh sad, imaju neke reklame "VOZITE OPREZNO" pa da nisu ta auta tako nabacali pored njih da te reklame izgledaju sto realisticnije u upecatljivije ili su fakat udesi, iako nemaju mi smisla niti jedan od udesa, jer polozaj auta, bez tragova kocenja, ikakvih dokaza, samo tako stoje tu kao da ih je neko bacio..

ima li neko od vas vise info ?
 
Član
Ma to su postavili ovi iz MUP-a valjda, iznad dosta tih auta imaju plakati koji govore, uzrok ove nesrece je nepostivanje saobracajnih propisa i slicno. Primjetit ces da nijedan od auta nema tablice. Ima ih nekoliko, kod muzeja Mercedes na boku, onda ima Fiat Seicento crni razbijen opako sa desne strane, kod okretaljke na C. Vili ima Ford Sierra na krovu, kod ASA-Auta razbijen Opel Kadett... :lol:

mercedesw123al8.jpg
 
Legend
ma ja
predpostavio sam da je to to..

"Fiat Seicento crni razbijen opako sa desne strane"

kad sam njega vidio, slagiro' se, reko nemoguce da je odavde iko ziv izasao..
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ma to su postavili ovi iz MUP-a valjda, iznad dosta tih auta imaju plakati koji govore, uzrok ove nesrece je nepostivanje saobracajnih propisa i slicno. Primjetit ces da nijedan od auta nema tablice. Ima ih nekoliko, kod muzeja Mercedes na boku, onda ima Fiat Seicento crni razbijen opako sa desne strane, kod okretaljke na C. Vili ima Ford Sierra na krovu, kod ASA-Auta razbijen Opel Kadett... :lol:

mercedesw123al8.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ja sam sinoc umiro od smijaha neki levati iz alfe upalili svacetri pored ove bankine istrbavaju iz auta kontali lola se prevrno:lol::lol::lol:
a i ja sam se trzno kad sam vidio onog malog fiata pored pronta
 
Početnik
eh, pa ljudi, ovo je odlicna kampanja... s profesionalne tacke gledista, veoma dobra ideja, cini mi se da bi moglo biti prilicno ucinkovito!

bravo bh policija!
 
Član
jutros ide s posla sta je ovo raje se motala oko svake reklame u gradu. par auta pravo unistenih. dobra kampanja, samo bih pitao one drotove kad nas pocnu peglati da nam pokazu koje to sređeno auto je napravilo sudar, sve obicna a nas najvise peglaju kao mi pravimo probleme i sudare.
 
Član
Fakat crnjak pravi ba i aj sma juce to vidio sva 3 auta a naravno sad ce drtovi da peglaju do bola:icon_mad:
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobra fora, samo kolko ce dugo ostati sve na autima :icon_biggrin: a ne bi me cudilo i da bude razbijanja nogama, sasipanja stakala i saranja po autima, a da ne govorim o smecu u autima.
 
I u nas u gradu isto ima G2 koji je deformisan totalno, nista od auta nema, a pored njega je reklama, na jednoj strani pise "Uzrok ove nesrece je nepostivanje prometnih znakova" a na drugoj strani pise "Da li biste vi to ponovili vise puta", meni se ovo cini kao dobra ideja pokazati mladim vozacima da nisu jos iskusni da mogu voziti brzo i da treba paziti vise, a ne cim dobije vozacku glupirati se i ostati bez glave!!!
 
stvarno zanimljivo..sad koliko ce to auto moci da bude tu..ehh ima ovi "cigana" sto ce ga "ocaputati"
al je i smijesno malooo..ko nezna stane i trazi vozaca..haha:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top