Udesi u Sarajevu!?

Udesi u Sarajevu!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
black_devil je napisao(la):
stvarno zanimljivo..sad koliko ce to auto moci da bude tu..ehh ima ovi "cigana" sto ce ga "ocaputati"
al je i smijesno malooo..ko nezna stane i trazi vozaca..haha:lol::lol:

Zato sto niko ne cita reklamu, jer ima ljudi koji stanu i pomogli bi kad vide da je neko dozivio udes, tako da i ne primjecuju reklamu, sreca pa jos ima ljudi koji hoce pomoci, jer sam vidio da ima dosta onih koji samo prodju kad vide tako nesrecu neku, anyway, da ne skrecem puno, ovo je dobra stvar koju je drzava smislila, nadam se da ce ovo imati nekog efekta....
 
Član
U ovom slucaju su trebali samo dodati jedan mali detalj, npr. ovako strelicu

24b2lqr.jpg


...jer je onda puno razboritije, jest da ima ova crna podloga kao neka strelica, ali nije toliko "uocljiva".

33eu5xl.jpg


2iggkno.jpg


103d314.jpg


image217ai8.jpg
 
Član
Predobra ideja...
Sjecam se jedne prilike, gledao ja film brzi i zestoki i poslije toga isao u grad... Pa se nalozio i po gasu... Dodjem u grad i vidim na semaforu neki mercedes slupan, nema pola prednjeg dijela, bas se fino udesio, samo sto je ovo bilo stvarno i meni adrenalin za cas opadne... Onda dalje laganini... Sto znaci da bi ovo trebalo imati efekta, bar prvih par dana....
 
Legend
Dobro je dok se neko ne polupa gledajuci ove olupine. Inace mislim da je odeja orginalna, i svakako bi trebalo da malo probudi savjest vozaca.


Btw, kud bas Forda okacise naglavacke :lol:
 
Svaka im cast na reklami i treba ovako da ih postavljaju na malim razmacima da stalno na to podsjecaju jer ocito za neke ljude nema drugog nacina da se urazume.Napokon jedna kvalitetna kampanja, pa valjda ce imati i dovoljno uticaja na sve vozace
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: i u travniku isto.. crvena honda.. sutra cu uslikati pa cu postaviti:lol: ima 5 dana da je auto tu.. ja stvarno mislio neko glavu izgubio.. odkud im tolka auta mamicu im:lol::lol: ma nema za 3-4 dana ce to razabrat cigani ba;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top