Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Sredjeno auto ne znaci i divljanje, znam xx ljudi kojim auto uopste nije sredjeno fabricki tako reci pa divljaju sa njim i sl, onaj kome je auto svetinja nece se sa njim zajebavat. Ko je kriv ovdje sad to je diskutabilno znaju oni koji su ucestovali u nesreci, svako ce imat svoju verziju price samo ne bi valjalo da ispadne zrtva krivac. Glupo je etiketirat ljude, mozes ti divljat 100 godina a da nikog ne udaris a mozes jedan vozit 20 na sat udari te budala i neko ce rec eno ga divljo pa se slupo...
 
Član
brzo oporavak zelim momku..ja zivim na ilidzi i nikad nisam vidio da je gasao ovo auto, a sredjeno je bilo bas tip-top :( .. svakom se desi greska koliko god bio iskusan, bitno je da su zive glave ;)
 
Član
:icon_eek:

Jbm ti život, šta ostade od "Cvaje".

Nego, savjesni vozači neka se okanu foruma i pametovanja, svi mi volimo po gasu, htjeli to priznati ili ne.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_eek:

Jbm ti život, šta ostade od "Cvaje".

Nego, savjesni vozači neka se okanu foruma i pametovanja, svi mi volimo po gasu, htjeli to priznati ili ne.;)

Ma jock kad neko predstavi auto vecina se javalja jooj jeste slabo bla bla a sad lafo svi neki normalni vozaci. Da mi je vidjeti kod od vas ne pretice i slicno...

Jutros krenuo i kad sam vidio auto poznao sam samo po felgama, i odmah mi je proslo kroz glavu kako , sta? znam kad god sam vidio lika da je bila muzika i kuliranje...
 
Nadam se da će samo momak dobro rehabilitirati, ko je kriv sad je manje bitno stvar je bila. Slažem se s kolegom što kaže kad dijete strpa nazad boji se za život zbog "Pilera" što i jeste istina, ne upirem prstom ni u kog ali ljudi ginu i ovako se slome samo da bi nekome kasnije poazali video ili foto uradak: "Vidi brate 200", ne misleći da ima neko ispred, pored ili šta već...:icon_sad:
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Pripazi malo na retoriku momče,pogotovo to oko seljak . Ne kazem da je on neki trkač,al pun mi je kur.c nadobudnih debila/trkača koji imaju kante od auta i samo nekakve divlje voznje su u pitanju.Stavim bebu u auto i sjednem sa zenom da odem od tacke A do tacke B,gledam kad ce me koji ''trkac'' prepoloviti negdje na cesti. Pa da mi udari u auto sa djetetom,presudio bi mu ja na licu mjesta,ne bi mu trebala ni policija niti iko drugi.

Ja nisam iz Srebrenice da meni moze neko prosipati suplju pricu kako su svi fini,divni,krasni.Opet ti kazem pun mi kura.c trkaca sa naljepnicama venom,ak 69,srcs itd...Ne kazem da medju njima nema finih momaka,daleko od toga,ali daleko veci broj je idiota.

Na kraju krajeva,vozio je brzo i odmah je kriv,po automatizmu.

Ja mu svakako zelim brz oporavak i kamo srece da se nije nista desilo,ali ti ne trebas da glumis nikakvog i nicijeg advokata i opet ti ponavljam pripazi malo na retoriku kad s nekim ''razgovaras''

pozdrav

Drug moj ja se evo jos uvijek lijecim...mene je cica od 60tak godine pokupio na glavnoj cesti na stupu udario me direkt u vrata i odnio me u pijacu sa bmwom, zaustavio se lik 100 metara dalje i eto ga i mrtav hladan kae eto jebi ga desava se nesto me kocinica zeza..a htjeo da proleti kroz glavnu cestu ono krizanje na stupu...bukvalno rulet Slazem se sto kazes i za trkace al ja vise vidjam ove debile sa skupljim autima kako voze u 2 trake, prestizu preko pune neg ova sredjena auta...
 
Član
Licno ne znam ovog lika ni sta je bilo, mozda ga je iznenadio hladan asvalt, a ljetne gume i zdravo.

To je ovih dana vrlo moguce, jer gume fakat nista ne drze po toj jutarnjoj hladnoci.
 
Član
I evo informacije iz prve ruke da ne bude zabluda... Na ovo dijelu ceste saobraćaj se odvija u tri trake u istom smjeru. Amir je išao srednjom trakom u koloni prosječnom brzinom, nakon čega je iz lijeve trake neki lola pošao da se prestroji desno i došlo je do kontakta usljed kojeg se amir okreće na cesti prema desno, a u svemu tom belaju naletili su neki likovi (kažu da su drotovi) sa golfom IV u krajnjoj desnoj traci, udaraju Amira u suvozačeva vrata i nabijaju ga u stub u koji je udario svojom stranom usljed čega se auto totalno smrskalo i deformisalo zajedno sa njegovim donjim ektremitetima i dodatnim povredama. Za sve one koji pitaju ko je kriv, pa nek sami skontaju...
 
Član
Momka poznajem vec par godina i taj auto nije nikada stiskao bila mu je furka muzika i izgled auta znaci u opste lik nije ovisnik o brzini a kako sam cuo da je lik sa kadjom sasjekao ga i kada se poceo okretat da ga je cvrka bukvalno raznjela i bacila o stup....... sada kazem opet CUOO ne da sam vido tako da nemogu potvriditi ali inf su iz prve ruke andam se brzom oporavku momka......:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Top