Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Izgleda da je ovo onaj lijepi golf iz AK 69

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tri-osobe-povrijedjene-golf-potpuno-unisten/121024012#7
 
Član
Koliko vidim u pitanju motanje oko bandere. Često prolazim tuda i znam šta mi drugi vozaći znaju prirediti.
 
Član
momacki ga je razvalio....znali se uzrok nesrece i sl.....steta stvarno lijep golfic, povrijedjenim brz oporavak
 
Član
arminnn je napisao(la):
Izgleda da je ovo onaj lijepi golf iz AK 69

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tri-osobe-povrijedjene-golf-potpuno-unisten/121024012#7

Da da to je golf Iz 69 Team-a i Amiru zelim brz oporavak :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Izgleda da je ovo onaj lijepi golf iz AK 69

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tri-osobe-povrijedjene-golf-potpuno-unisten/121024012#7

Da da to je golf Iz 69 Team-a a uzrok nesrece: Momak je isao iz grada prema ilidzi i htjeo iz lijeve trake da se ukljuci na auto put i kako je brzo vozio zakaci ga drugo auto i udari u banderu :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
Valjda vozio je brzo i zbog toga je on zakacio drugo auto a zatim i udario u banderu.To bi bila pravilna formulisana i recenica a vjerovatno i uzrok nesrece. Kako god zelim mu brz oporavak,moglo je i bez toga al eto...
 
Legend
Lexillium je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Izgleda da je ovo onaj lijepi golf iz AK 69

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tri-osobe-povrijedjene-golf-potpuno-unisten/121024012#7

Da da to je golf Iz 69 Team-a a uzrok nesrece: Momak je isao iz grada prema ilidzi i htjeo iz lijeve trake da se ukljuci na auto put i kako je brzo vozio zakaci ga drugo auto i udari u banderu :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
Valjda vozio je brzo i zbog toga je on zakacio drugo auto a zatim i udario u banderu.To bi bila pravilna formulisana i recenica a vjerovatno i uzrok nesrece. Kako god zelim mu brz oporavak,moglo je i bez toga al eto...

zasto je to pravilno ?
sta to uvijek mora biti kriv onaj sto je brze vozio ?
apsolutno ne mora da znaci, amira znam porpilicno dobro i nije tip vozaca koji se volio dokazivati, pogotovo je u 6:50 ujutro, ne znam zasto odmah donosis tako nejasne zakljucke, kao i seljacke predrasude jes jes on je vozio spusteno auto kriv je 100%..

manite se seljacke price i sacekajte da policija napravi zapisnik i izvjestaj pa onda pricajte ko je kriv ko nije..

Amiru zelim brz oporavak
 
Član
Pripazi malo na retoriku momče,pogotovo to oko seljak . Ne kazem da je on neki trkač,al pun mi je kur.c nadobudnih debila/trkača koji imaju kante od auta i samo nekakve divlje voznje su u pitanju.Stavim bebu u auto i sjednem sa zenom da odem od tacke A do tacke B,gledam kad ce me koji ''trkac'' prepoloviti negdje na cesti. Pa da mi udari u auto sa djetetom,presudio bi mu ja na licu mjesta,ne bi mu trebala ni policija niti iko drugi.

Ja nisam iz Srebrenice da meni moze neko prosipati suplju pricu kako su svi fini,divni,krasni.Opet ti kazem pun mi kura.c trkaca sa naljepnicama venom,ak 69,srcs itd...Ne kazem da medju njima nema finih momaka,daleko od toga,ali daleko veci broj je idiota.

Na kraju krajeva,vozio je brzo i odmah je kriv,po automatizmu.

Ja mu svakako zelim brz oporavak i kamo srece da se nije nista desilo,ali ti ne trebas da glumis nikakvog i nicijeg advokata i opet ti ponavljam pripazi malo na retoriku kad s nekim ''razgovaras''

pozdrav
 
Član
isitna, danas je jako stresno biti ucesnik u saobracaju, zato je dobro biti najgori od sve djece :lol:
 
Član
Možda je malo off ali moram spomenuti. Momak, mislim da je iz Dobroševića ili se samo počesto tamo kretao vozio je plavu G II. Zvuk je bio strava bar za mene. Auto sređeno za 10 ali je imao poganu naviku da sve moguće lokve na cesti istrese djeci koja su išla iz/u školu.
Par puta sam ga vidio kako vozi po gradu i ono što sam vidio dovoljno je da ga izbjegavam naširoko. Definitivno je imao vladanje autom i extra reflexe. Ali su zato ljudi oko njega doživljavali šokove.
U jednom takvom idiotskom napadu šumaherstva negdje kod rogatice krenuo je da pretiće TAMića baš kad je ovaj krenuo da obiđe kolou pješaka.
Čovjek ga jednostavno nije vidio, u jednom momentu je 100m iz njega, a u sljedečem ga pretiće i to na punoj. Sve u svemu TAM ga je otjerao u šumarak ispod ceste.
Za sve šumahere i one koji tome teže: Nije važno koliko vam je auto dobro i koliko ste vješt vozač. Morate se prilagoditi cesti na kojoj vladaju VOZAČI AMATERI. Ako to niste u mogučnosti kao vozač ste obična NULA.
 
Član
apostol je napisao(la):
Možda je malo off ali moram spomenuti. Momak, mislim da je iz Dobroševića ili se samo počesto tamo kretao vozio je plavu G II. Zvuk je bio strava bar za mene. Auto sređeno za 10 ali je imao poganu naviku da sve moguće lokve na cesti istrese djeci koja su išla iz/u školu.
Par puta sam ga vidio kako vozi po gradu i ono što sam vidio dovoljno je da ga izbjegavam naširoko. Definitivno je imao vladanje autom i extra reflexe. Ali su zato ljudi oko njega doživljavali šokove.
U jednom takvom idiotskom napadu šumaherstva negdje kod rogatice krenuo je da pretiće TAMića baš kad je ovaj krenuo da obiđe kolou pješaka.
Čovjek ga jednostavno nije vidio, u jednom momentu je 100m iz njega, a u sljedečem ga pretiće i to na punoj. Sve u svemu TAM ga je otjerao u šumarak ispod ceste.
Za sve šumahere i one koji tome teže: Nije važno koliko vam je auto dobro i koliko ste vješt vozač. Morate se prilagoditi cesti na kojoj vladaju VOZAČI AMATERI. Ako to niste u mogučnosti kao vozač ste obična NULA.

slazem se u potpunosti,
ja licno vozim malo brze i agresivnije, ne mislim divljacki, ali se bas i ne drzim ogranicenja da sad vozim ono 60km/h ako pise toliko
ali cinjenica je da kod nas vozaci ne koriste retrovizore barem vecina,
imao sam dosta kriticnih situacija. gdje se levati pri 50-60km/h prestroji ispred tebe koji ides 100km/h a samo si nekih par metara iza njega....

btw,
nadam se da ce se Amir brzo oporaviti, jer ja se ne sjecam da sam ga ikad vidio da divlja.
 
Član
prva i osnovna stvar koju me ćale naucio je da nista ne radim ''u zaletu''..preticanje, obilazanje zasutavljenog vozila itd.... i jako cesto mu se zahvalim na tome ;)

a da sam divlji jesam...moze se reci jos uvjek neiživljen i pitam se, boze hoce li me ikad pustiti :D
 
Top