Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Legend
saledoboj je napisao(la):
Ovaj sa alfom koda je kroz nakovanj proletio nema djela koji nije razbijena pitaj Boga kolko je vozio....



Sinoc bio u Tz, izlazim na zeleno kad crveni g5 meni sa strane nesto lik rukom mase, pitam jarana kome mase kaze ma nekom na cesti sto stoji u meni go*no umrlo, nemoguce da sam ja izaso na crveno moze bit samo da je on il je semafor zagovno...Lola skino zadnje tablice da ga kamera na snimi, gledam sinoc pola grada nema zadnjih tablica ka meni jaran sto to reko zbog kamera..trkaju se od stupina do mosnika i samo zaredaju po semaforima posle se raja cudi sto svake sedmice cikne po jedna bandera



Nikad, al znaci nikad se nije trkalo od Stupina do Mosnika. Uvjek je bilo od dzamije, tj pumpe dva lava do OMW-a. ALi ima nadzorna kamera za pjesake kod hotela TZ.

A ti sto nemaju tablica ... nemaju veze sa trkama nesto drugo je u pitanju.
 
Član
Jebat ga vidjo sam ganjaju se na tom potezu, sad odakle krecu i dokle idu neam pojma al ih ima na tom potezu...Zadnje tablice meni najvise lici zbog kamera radara ili cega vec..Vidio sam da imaju neki djavlovi na semaforu izmedju Hotela Tuzla i one nove zgrade sto se napravila sa druge strane tranzita, al briga me ja sam preso na crveno nisam ja kriv sto ne radi semafor na onom ostrvu za pjesake... Neam ja nist protiv trkaca da ima gdje staza ja bi prvi iso, al jbg nemos se zajebavat autom po gradu uvjek ti neko moze od nekud izletit...
 
Član
veceras sudar na izlazu sa autoputa na ilidji auto se prevrnulo na krov jel jetta nova ili je nesto drugo uglavnom tezak udes dvije hitne otisle...
 
Član
I ja sam cuo za udes veceras tamo, samo nisam siguran jel to taj isti.

Rekose Audi i BMW petica (nova valjda ili E60), petica se valjda rastavila zestoko.
 
Član
Maloprije kod grasa sam vidio seticu bijelu udarena sa strane i ispred nje na sinama neki dzip prevnut na krovu stoji :icon_eek: Najezio sam se kad vidio... ima li iko ikakvih informacija o povrijedjenima ???
 
Početnik
Jutros oko 6h na putu kiseljak-sarajevo na onoj brzoj cesti fiat bravo i pasat bila 3 auta prvi skrene bez zmigavca i pasat zakoci i bravo gruh nazad udari (to mi jaran sa bravom pa eto ako je ko vidio da zna o cemu se radi) ispade on kriv jer od tog nisu tablice ufatili :icon_mad:
 
Član
nije da ispade on kriv nego jeste kriv. nije odrzavao odgovarajucu udaljenost da se moze sigurno zaustaviti. jbg, zato se nikad ne treba lijepiti iza nekoga, nikad ne znas kad neko moze iz cista mira zakociti...
 
G

GoPlay

sudar na M. Dvoru kod crkve. iz pravca Carsije prema Ilidzi. Polo sivi i zlatni golf 6... sastavio ga golf 6 s ledja... rezultate ne znam.
 
Član
GoPlay je napisao(la):
sudar na M. Dvoru kod crkve. iz pravca Carsije prema Ilidzi. Polo sivi i zlatni golf 6... sastavio ga golf 6 s ledja... rezultate ne znam.

sta sastavio:icon_question::icon_question: ma rastavio ga brate ja mislim da je Polo preko pola pukao jos je nasukao one 2-3 saksije ispred sebe,bitno je da nije niko teze povrijedjen a za auta bgm teska situacija ev i link http://www.source.ba/clanak/7656620103935/vijesti/Nesreca-u-centru-Sarajeva!/?ref=aktuelno
 
Član
Sinoc kod remize dobar udes, cudi me sto nema nigdje nista o tome. Uglavnom, Golf VI GTD bijeli udararen sa strane, i Toyota Land Cruiser na krovu. Po nekom mojoj pretpostavci LC je ocesao golfa sa strane zanjelo ga i na krov. Steta auta, nadam se da su putnici dobro.
 
G

GoPlay

mooamer je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
sudar na M. Dvoru kod crkve. iz pravca Carsije prema Ilidzi. Polo sivi i zlatni golf 6... sastavio ga golf 6 s ledja... rezultate ne znam.

sta sastavio:icon_question::icon_question: ma rastavio ga brate ja mislim da je Polo preko pola pukao jos je nasukao one 2-3 saksije ispred sebe,bitno je da nije niko teze povrijedjen a za auta bgm teska situacija ev i link http://www.source.ba/clanak/7656620103935/vijesti/Nesreca-u-centru-Sarajeva!/?ref=aktuelno

pa dobro nisam bas zelio to da nabrijavam .. to je posao novinara xD hahaha
sto jest jest... zadnji dio 6 nekako upasovat na pola i imamo POLFA xD
 
Član
GoPlay je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
sudar na M. Dvoru kod crkve. iz pravca Carsije prema Ilidzi. Polo sivi i zlatni golf 6... sastavio ga golf 6 s ledja... rezultate ne znam.

sta sastavio:icon_question::icon_question: ma rastavio ga brate ja mislim da je Polo preko pola pukao jos je nasukao one 2-3 saksije ispred sebe,bitno je da nije niko teze povrijedjen a za auta bgm teska situacija ev i link http://www.source.ba/clanak/7656620103935/vijesti/Nesreca-u-centru-Sarajeva!/?ref=aktuelno

pa dobro nisam bas zelio to da nabrijavam .. to je posao novinara xD hahaha
sto jest jest... zadnji dio 6 nekako upasovat na pola i imamo POLFA xD

hahaha,moze i ta varijanta a prednji od saxija i onda imamo SAPOLFA! :DDDD
 
Član
Jeli mozda neko slikao danas onaj udes kod predsjednistva,taxista i fiat bravo :icon_question:
 
Top