Udes, jednih od nas...

Udes, jednih od nas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrva je napisao(la):
Dabogda da je ovo auto sigurno... koliko ja imam informacija nisu brzo isli :( al nemoj te me za rijec drzati nije 100% info siguran

Jos jendom, brz oporavak zelim, pozdravvvvvvvv

Udarili su u banderu sa 70-80 km/h - znaci direktno bez kocenja.
Crash testovi se prave na 64 km/h, pa od nekih auta nista ne ostane.
Nisu bili vezani sto im je jos malo otezalo situaciju, al sta sad...

Nadat se da ce se brzo oporavit i to je to.
 
Član
nije izasao jos , ali je dobro tako sam dobio inf. da su puno bolje nego sto je bilo, posljedica ce biti ali dobro su prosli, a momak je u komi zbog operacije glave.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Udarili su u banderu sa 70-80 km/h - znaci direktno bez kocenja.
Crash testovi se prave na 64 km/h, pa od nekih auta nista ne ostane.
Nisu bili vezani sto im je jos malo otezalo situaciju, al sta sad...

Nadat se da ce se brzo oporavit i to je to.
Mislim da je Adis koji je udario na istom mjestu nedavno brze vozio a opet vidi auto. A Clio puko na vise mjesta, citav se raspao po meni vozio Clio ili neka kolica isti klinac, ova klasa vozilica su totalno nesigurna.

Mirza jesi bio kod Erca juce, kako je on??!
 

JD.

Član
Mrva je napisao(la):
Mislim da je Adis koji je udario na istom mjestu nedavno brze vozio a opet vidi auto. A Clio puko na vise mjesta, citav se raspao po meni vozio Clio ili neka kolica isti klinac, ova klasa vozilica su totalno nesigurna.


ako se auto vise savije ne znaci da je manje sigurno ;)

bas suprotno, auto koje se vise deformise bolje upije udar i manje stete podnese putnicki prostor samim tim veca sansa za prezivljavanje... pogledaj recimo sve nove renaulte, deformisu se totalno ali zato svi imaju po 5 zvjezdica...

u takvim slucajevima je bitno da putnici ostanu zivi a ne kako ce auto izgledati poslije udesa i hocel neko rec joj ocami golf je najsigurniji nista mu, a unutra 5 mrtvih
 
Član
Ne bih ni u kom slucaju rekla da su ova cetvorica dobro prosla, ali eto! Clio nije auto koje bih ja zelila da imam za sebe to je zasigurno, vozim golfa pa opet ne govorim da je "ocam' najsigurniji"! Kad treba nesto biti, bude...
 
Član
Pfff ja kad sam cuo sjebo sam se totalno, nisam mogo da vjerujem, jebo te zivot! Inace Elmedin Lelo i Lojo su mi dobri prijatelji. Lelo je najgore prosao, momak je jos u komi, imao operaciju vilice, danas ide na operaciju ruke, pa ce mu noge isto trebat operisati, fakturu lobanje, puno rebera slomljenih, nemoze da dise, dise na aparate, jos su mu pluca pomjerena, momak je jos uvijek u komi u teskom stanju, mada ide na bolje, nadam se da ce se izvuci. S lojom sam se danas cuo, i realtivno je dobro, doduse polomljen poprilicno, kuk, noga, koljeno... al van zivotne opasnosti...
 
Član
aidic je napisao(la):
Ne bih ni u kom slucaju rekla da su ova cetvorica dobro prosla, ali eto! Clio nije auto koje bih ja zelila da imam za sebe to je zasigurno, vozim golfa pa opet ne govorim da je "ocam' najsigurniji"! Kad treba nesto biti, bude...

Hvala predsjednice;)
 

JD.

Član
aidic je napisao(la):
Ne bih ni u kom slucaju rekla da su ova cetvorica dobro prosla, ali eto! Clio nije auto koje bih ja zelila da imam za sebe to je zasigurno, vozim golfa pa opet ne govorim da je "ocam' najsigurniji"! Kad treba nesto biti, bude...

kao prvo nema tog golfa ili drugog auta u kojem ces dobro proci pri sudaru s banderom na vecim brzinama. moze te samo sreca spasiti

kao drugo ova cetvorica jesu dobro prosla s obzirom da nisu bili vezani, zivi su jos...


trebaju ljudi razmisljati kako da voze da im se ovo nikad ne desi a ne u kojem ce autu bolje proci
 
Član
Bio sam danas u posjeti Nedi i Bahti u bolnici, boli ih sve, al eto "ok" su, koliko mogu biti. Onaj lik sto je bio u komi je i dalje u komi, al je kazu sad presao u "vjestacku komu", to jest sad ga namjerno drze u nekoj komi, zbog operacija jer treba da miruje. Tako da je i on bolje. Erac je prakticno odmah pusten kuci, isto ga boli sve, al ce on najprije biti ok.

Mrva Golf jeste daleko brze vozio, al koliko ja znam, on je izletio sa ceste pri toj brzini i klizao dosta zemljom i sl, zakacio prvo malu reklamu i dobro usporio prije udara u tu banderu. Ta bandera sto je Golf opalio i danas tamo stoji, malo zguzvana, dok je ovaj Clio udario u banderu sa 70-80 km/h (znaci direktno) i skoro otkinuo banderu. Prodji tamo danas i vidjet ces da nema bandere, toliko je bila ostecena da su je morali pocupati. Sto ti dovoljno govori koji je udar bio jaci. Clio ima 4 zvjezdice po Ncapu i vrlo je siguran mali autic, vjerovatno bi bolje prosli da su bili u novoj S-klasi koja ima skoro 2 metra haube ispred za guzvanje, al to je jedna druga prica.
 
Član
Mrva je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Ne bih ni u kom slucaju rekla da su ova cetvorica dobro prosla, ali eto! Clio nije auto koje bih ja zelila da imam za sebe to je zasigurno, vozim golfa pa opet ne govorim da je "ocam' najsigurniji"! Kad treba nesto biti, bude...

Hvala predsjednice;)

Hehehhehe, nema na cemu, tu sam ja za Vas uvijek ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top