Udes, jednih od nas...

Udes, jednih od nas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako po imenima ne znam nikoga,mozda kad bi vidio slike..
Kako god steta,mladi ljudi,nadam se da ce svi ozdraviti u sto kracem vremenskom periodu..

LJUDI PAMET U GLAVU !!!
 
Član
Sad sam zvao, nista novo.

Erac jedini pusten kuci, Nedo i Bahta polomljeni u bolnici, onaj cetvrti u komi.

Auto je skroz razbijen, isao sam ga maloprije gledati. Sreca njihova pa je Clio siguran auto.

 
Član
Ouuu , i ja sam maloprije u Avazu prochitao , Bahtu znam lichno + mi je komshija , zelim mu brz oporavak i da se aBd bude uredu , a i ostalim momcima ...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Auto je skroz razbijen, isao sam ga maloprije gledati. Sreca njihova pa je Clio siguran auto.

Dabogda da je ovo auto sigurno... koliko ja imam informacija nisu brzo isli :( al nemoj te me za rijec drzati nije 100% info siguran

Jos jendom, brz oporavak zelim, pozdravvvvvvvv
 
strasno !
sinoc sam dobio informaciju ali nisam nikog mogao dobiti da vidim kako su..
danas je jedan drug dobio nekoliko poluinformacija, ali se nadam da ce sve biti u redu sa svima..

jako mi je zao sto im se to dogodilo i zelim im da se sto prije oporave!
 
Član
selim svima brz oporavak....Elmedina koji je u komi mi je prijateljizelim mu da sto prije ozdravi kao i ostalim.....strasno....:icon_cry::icon_cry:
 
Legend
vidio sam danas auto, nisam mogao da vjerujem, nadam se da su momci dobro i da se oporavljaju :icon_sad:
 
Član
Odem danas u posjetu Adisu koji je imao strasan udes prije dvije sedmice skoro na istom mjestu i slucajno saznam da se radi o ovim momcima... Ugl prebaceni su sa intenzivne na drugo odjeljenje oporavljaju se... strasno covjece strasno... hodam od sobe do sobe sve poznati ljudi:icon_cry:
 
Član
Brz oporavak ako Bog da i hvala Bogu dragom da su zive glave izvukli, nadam se da ce ubrzo da se oporave i da ce im ovo biti ako sto neko rece samo jedna ruzna uspomena :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top