Udes, jednih od nas...

Udes, jednih od nas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slika govori mnogo... I suvisn je svaki komentar... Ja samo molim Boga da sto prije ozdrave!
 
Član
Udes preksinoc na Cengic Vili, Clio je Nedin, Bahta najdeblji kraj izvukao, Nedo isto sa njim lezi, Erac je isto povrijedjen,ali hvala Bogu manje, i cetvrti koga ne znam je isto povrijedjen! Sorry na nedavanju odmah informacija, u soku sam zbog Bahte, dobar drug...
 
Član
ljudi vratete nam se brzo svi smo sa vama ja sam jos u soku preveo sam noc pored pored tel. i na prozoru sa cigarom jos nemogu da vjerujem
 
sinoc sam uzivo vidio clio-a i zivot mi se smucio...jebo auto jebo trke jebo sve...:icon_cry:
Bahtu sam licno znao i molim Boga da bude sve OK!!!Momak koji je uzoran od vecine nas i da mu se ovo desi:icon_sad::icon_cry::icon_sad::icon_cry:
 
Član
jebemu misha...nadam se da se stanje popravilo...kako im je, jel ima pozitivnih vijesti iz bolnice ?
 
Član
ljudi ovakve stvari se moraju prestat desavat daj molim vas prestanite divljat i cuvajte svu tu zelju za brzinom za street race .... nadam se da su momci OK i da ce se sto prije oporavit ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top