Udes, jednih od nas...

Udes, jednih od nas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cetvrti koji je bio sa njima je Elmedin.on je u kriticnom stanju.od njih cetvorice on je najgore prosao.povrijedzeni sinusi,slomio vilicu,9 rebara,ruku na 2 ili 3 mjesta,1 plucno krilo nije u funkciji,noga slomljena,ma drama ziva.neka ovaj udes bude svima poruka da se cuvaju i ne trkaju po gradu i inace.
 
Član
Uh, Elmedina ne znam, ali opet jako mi je zao :( Inace Bahtu jako cijenim kao druga ali jos nisam isla u posjetu, jer mislim da njima sada nije do njih samih, a ne do 100 ljudi u vrijeme posjete koji dodju... Ali eto narod je dosta netaktican!
 
nikoga od njih licno ne poznajem ja mislim...
al sad se sjetii...pricao sam sa jednim momkom na pofalicima kad je ona njemica nastradala u saob.nesreci,identican clio,identicne felge...sjecam se zalio se da mu fali maglenka jedna...a posto moj haver vozi isto clia pitao ga zna li gdje bi mogao nabaviti....uglll...bio taj momak il ne bio....zao mi jeee sve trojice....zelim brz oporavak
 
Član
sanchez22 je napisao(la):
cetvrti koji je bio sa njima je Elmedin.on je u kriticnom stanju.od njih cetvorice on je najgore prosao.povrijedzeni sinusi,slomio vilicu,9 rebara,ruku na 2 ili 3 mjesta,1 plucno krilo nije u funkciji,noga slomljena,ma drama ziva.neka ovaj udes bude svima poruka da se cuvaju i ne trkaju po gradu i inace.

:icon_eek: joj...
 
Član
Zelim brz oporavak!!! Znam kako je kad ti neko blizi ovako zaglavi.Mozda poznajem momke kada bih ih vidio.
Uglavnom sto brzi oporavak i da se vratite na cestu.
 
Član
eddo je napisao(la):
imal kakvih novosti, kako su momci? ....

dobro su, post operativni tok prošao, oporavljaju se

najteže nastradili dolazi polako sebi
dvojica na ortopediji, završili sa operacijama, slijedi im bolničko liječenje 20-ak dana
četvrti ima kućno liječenje, poslije nesretnog slučaja u noćnim satima on je jako brzo hospitaliziran i odmah upućen na kućno liječenje
 
strahota :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: zao mi je momaka i ako ih ne poznajem licno al dobro su zivu glavu izvukli od auta nema nista steta totalna

Brz oporavak
 
Idem redovno do njih juce sam bio opustena atmosfera dobili su tv zajebavaju se jedino jos da Lelo bude dobar,do sada po informacijama ide na bolje momak ima secer povisen pa to brine doktore ostalo je ok.
Nedo i Bahta slicno stanje teg na desnoj nozi i jos Bahti ruka operisana u glavnom bit ce ok.
Sto se tice uzroka alhohol i zaledjena cesta odnijelo ih direkt kaze Nedo da je pokusavao izbjegavati ali ode.
Sta ce klio kutija od auta,dobro po njih pa nije bio sa Coupeom jer bi bilo jedno 150 na sat do bandere :)
 
Član
bitno je da ide na bolje a jos bitnije je da im tako nesto nikad vise ne naumpadne .... svaka im samo cast sta prezivise, trebali bi pocet redovno na dzumu petkom hahahah ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top