UBILI KONOBARA

UBILI KONOBARA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ja se sad vozao po gradu i kad sam isao iz grada prema ilidzi viidm blokirala plicija put prije njih ... i stvarno tuga ali bas tuga. ...
 
Član
e da se ovo vise idioti svi oce pobit medjusobno a nas pustit da na miru zivimo ,
ubili momka ni kriv ni duzan ,momka su inace zvali andjeo pa skontajte kakav je bio
R.I.P
 
Član
Svaka cast ljudima evo 3 sata je ujutro i jos uvijek ljudi stoje i protestuju zatvorene ceste policija stoji... Vidim s prozora
 
Član
raje nema jer je dzenaza a vratit ce se opet dole pa policija nece da pusta auta jer ce samo opet guzvu napraviti ...
 
Član
badboy je napisao(la):
Taj Vuk je bio vodja navijaca sa sjevera kojeg tima ... to mi malo neide u glavu

Sarajeva, al ne bitno .....ja sam sad dosao sa protesta stvarno bruku naroda ima i ja jos jedna stvar doslo je jos bar 30 auta znaci zmayich njegova astra nju sam prvu uocio tako da kazem svaka cast momcima a stavicu i slike sad
 
Član
U Omišu uhapšeni ubice Amara Mistrića​
U Omišu su jutros uhapšeni Edin Vuk i Anel Herak osumnjičeni za ubistvo Amara Mistrića, potvrdio je za Sarajevo-X.com portparol MUP-a Kantona Sarajevo Irfan Nefić.
- Iza 12:30 Ured policijskog komesara i MUP KS obaviješteni su da su službenici Policijske uprave Splitsko-Dalmatinske uhapsili dvojicu osumnjičenih. Po prijemu pismene obavijesti, preduzećemo sve potrebne aktivnosti oko njihovog preuzimanja i sprovođenja u Tužilaštvo KS - kazao nam je Nefić.

Prema saznanjima Sarajevo-X.com, njih dvojica su uhapšeni u blizini policijske stanice u Omišu. Naš izvor blizak hrvatskoj policiji nije nam mogao kazati na koji način su uhapšeni, i da li su se eventualno sami predali.

Herak i Vuk uhapšeni su na osnovu međunarodne potjernice.Kantonalni sud Sarajevo je po zahtjevu Tužilaštva odredio pritvor njima dvojici ali, i pomagačima Almiru Bravo i Mithatu Čehajiću.

Amar Mistrić, konobar i suvlasnik kafića "Ochorios", preminuo je na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu od povreda zadobijenih vatrenim oružjem. Ubijen je pet minuta poslije ponoći sa srijede na četvrtak u ulici Džemala Bijedića, kada su prema do sada dostupnim informacijama Herak i Vuk pucali u njega jer ih nije poslužio pićem.

Mistrić je sahranjen jučer na groblju Ravne Bakije u Sarajevu, a dženazi su prisustvovali članovi Amarove porodice, te nekoliko stotina prijatelja, poznanika i građana koji su organizirano došli sa protestne blokade saobraćajnice na Čengić Vili.



copy/paste
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Taj Vuk je bio vodja navijaca sa sjevera kojeg tima ... to mi malo neide u glavu

Sarajeva, al ne bitno .....ja sam sad dosao sa protesta stvarno bruku naroda ima i ja jos jedna stvar doslo je jos bar 30 auta znaci zmayich njegova astra nju sam prvu uocio tako da kazem svaka cast momcima a stavicu i slike sad

ajde stavi slike
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top