UBILI KONOBARA

UBILI KONOBARA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ubili konobara jer ih nije poslužio pićem
Dvije osobe sinoć su pucale u 23-godišnjeg M.A., konobara kafića "Ochorios", koji je jutros oko 3.30 preminuo na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu od povreda zadobijenih vatrenim oružjem.

Incident se desio sinoć oko ponoći u ulici Džemala Bijedića, kada su dvojica mladića pucala u konobara jer ih nije poslužio pićem.

Službenici policije nakon dojave o incidentu izašli su na lice mjesta te u prisustvu tužioca obavili uviđaj, nakon čega je utvrđeno da su incident izazvali H.A. i V.E., rođeni 1987. godine, obojica iz Sarajeva.

"Nakon što u ugostiteljskom objektu 'Ochorios', koji se nalazi u ulici Džemala Bijedića, nisu posluženi pićem, oni su napali konobara,a jedan od njih mu je potom hicima iz pištolja nanio smrtnosne povrede, a potom su se udaljili sa lica mjesta", kazao je Irfan Nefić, portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Pripadnici policije su došli do saznanja da su 21-godišnji Ć.M. i 22-godišnji B.A. iz Sarajeva pomogli osumnjičenima da napuste mjesto pucnjave odvezavši ih vozilom u pravcu Vogošće.

Službenici policije su jutros u 3.50 sati pronašli pomagače i uhapsili ih, a još uvijek se traga za počiniocama ovog djela.

jbt divlji zapad :icon_mad:
 
Početnik
malog koji je poginuo nisam znao al ovog drugog znam 100 godina i znam da je momak ko hljeb, znaci 1000% sam siguran da ne postoji mogucnost da su oni to isprovocirali...
***** li im seke usta retardirane!!!
R.I.P.
 
Član
zmayich je napisao(la):
malog koji je poginuo nisam znao al ovog drugog znam 100 godina i znam da je momak ko hljeb, znaci 1000% sam siguran da ne postoji mogucnost da su oni to isprovocirali...
***** li im seke usta retardirane!!!
R.I.P.

ma koliko god da te neko isprovocira ne mislim da to moze biti razlog za potezanje oruzja
 
Član
:icon_cry: ajd sada ti reci jel to normalno?? i sam sam u toj struciii izgleda da zanimanje konobar postaje najgore sto meze biti....imao sam i sam losih iskustava..al ovo prelazi sve moguce granice normalnog razuma i zivota....je.... ti sve ovak sto me sada nasekiralooooo....ajme
 
Početnik
pravi divlji zapad... R.I.P. jbg sve ovo treba pozatvarat da sunce vise nikad ocima nevidi ili osjeti na kozi.
 
Član
jebali majku svoju ....

i kaze oruzje ima dozvolu nek supak obrise snjim ...

.......................................................
R.I.P
 
Član
mamu li im....treba ih objesiti za jaja..

jos malo pa ce se i panciri pocet nosat..


R.I.P:icon_sad:
 
Član
Nadamo se da ce naci i krivce vidite ni kriv ni duzan momak pogide RIP


Policija je privela dva lica koja su pomogla pri bjekstvu mladićima koji su pucali...
13.08.2009. 10:53

U sarajevskom kafiću "Ocho rios" noćas je ubijen dvadesetjednogodišnji konobar, javio je BH radio 1.

Dva mladića, nakon što nisu posluženi pićem, pucali su u konobara i nanijeli mu teške povrede usljed kojih je dva sata kasnije preminuo u Kliničkom centru Sarajevo.

Policija je privela dva lica koja su pomogla pri bjekstvu mladićima koji su pucali.

Za izvršiocima ubistva intenzivno se traga.
 
Član
citao sam komentare na sa.x-u i jedan lik koji pise da je bio tu nekih pola sata-sat ranije nego sto se to desilo kaze da su likovi dosli pjani i nadrogirani i setali po lokalu sa pistoljima. momak koji je radio kao konobar je ujedno i vlasnik kafica i nakon zalbi ostale raje, opomenuo je ove da to ne rade i kao reakciju na to dobio metak...


ccc ode nam drzava u krc... :icon_rolleyes:
 
ja sam sokiran ovom vjescu :icon_sad:
al nema veze ljudi,opet cemo mi u EU,jer nam je nasa vlast nabavila nove tablice,a to sto svaki dan ljudi ginu sto na cestama,sto u ulicnim obracunima,to ce nam ovi iz EU oprostit,ma ja...

samo uvest zakon,oko za oko,zub za zub :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top