UBILI KONOBARA

UBILI KONOBARA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
aaajjjjjjj pa nisam znao da je to taj amar ev kad sam vidio sad sliku prepoznao sam ga momak je bio cini mi regulara 100% znam ga sa ch vile jbt steta prava:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
R.I.P
 
ev slusam na radiju,cijeli dan su protesti i upravo sada je blokiran saobracaj na Cengic Vili,ima li neko tu blizu da to uslika :icon_question:
treba neko poginut da bi se ljudi digli,zalosno :icon_evil:
 
Član
upali tv, ja bio danas dole evo sad cu opet posto je planirano da protesti budu STALNO tu, bukvalno cijelu noc, vjerovatno i sutra jedno vrijeme dok se ne donesu neke odluke i dok se ne ispune neki uvjeti na sjednici koja ce bit tek u jebeni ponedjeljak

bilo bi lijepo kada bi sto vise gradjana doslo upravo zbog istrajnosti, nece jedni te isti moci stajati cijelo vrijeme a radi se o buducnosti kako nas tako i recimo sutra nase djece (iako ih necu imat narednih bar 5-6 god - racionalno receno.. )

p.s. moje misljenje - ne osjecam se nesigurno, niti ugrozeno, niti u bilo kakvom vidu opasnosti i stalno sam u feelengu 'stipu to, neam ja tih problema, aj da vidim ko ce to... itd' a evo sve vise raje gine pa ako se recimo tebi ne dogodi moze se desiti nekome manje snalazljivim od tebe ili pak recimo takva sudbina pa ajd da se potrudimo da tih nesretnih slucajeva ako vec ne moze nestati, bude manje, da budu svedeni na minimum

eto malo je sve nepovezano, trazim kisobran, ajd pa pozz
 
trebamo se svi dici i jednostvano skinuti citavu vlast koja ne mari ni 0,000001% za narod, ako se nesto pod hitno ne promjeni, klosari ce visiti na sve strane i desetogodisnjaci ce nosati pistolje i nozeve...
 
evo ja slusam na radiju Kalman,stalno pristizu informacije...
mislim da bi vas trebalo sto vise izaci i podrzati taj skup,koji ce prema zadnjim informacijama trajati cijelu noc,tacnije sve dok se ne uhapse ubice :icon_rolleyes:
mislim krajnje je vrijeme,politicari na moru,ovdje se ljudi ubijaju,daBogda ih onaj morski pas sve nasao,majku im :icon_mad:
 
Član
R.I.P :icon_sad:
ovdje u Sarajevu je sve otislo u p.m. svakim danom je sve gore...sto neko rece dok je bio Celo i ovi malo "jaci" ljudi koji su drzali ove "male" pod kontrolom nije bilo ovoliko incidenata a sad nema ni njih da ih sputavaju a policija ko policija oni znaju pisati samo kazne za poslije 11, parkiranje...
 
Član
bio ja danas ma tuga ljudi ziva, znaci bas tuga toliko ljudi a uopste nema galame svi jedni drugima ono tiho sapcu tesko pravo, ja kad sam doso konto nema nikoga kad prevrnuti kontejneri auta blokade i MIR ni muha se ne cuje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top