u Blagaju poginuo Aldin Badžak

u Blagaju poginuo Aldin Badžak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zalosno, mladi zivoti odose, premladi!

A, sto se auta tice, sto je vozio BMW, uvijek ista prica? Zasto? Hocu ja da pitam ove sto pisu da su roditelji krivi sto su im kupili skupa i jaka auta? Jesu pogrijesili mozda u odgoju, mozda i nisu, ne mozemo mi sjesti procitati par recenica i znati sve o necijem zivotu? Zasto uvijek na forumu imaju oni koji odmah podju osudjivati na osnovu toga, koliko ko ima, sta ko vozi, sta ko radi! Eto prelistajte malo crnu hroniku, ima onih koji su ginuli i u golfu 2 zbog brze voznje, zasto niko ne govori za te osobe da su im roditelji pogrijesili u odgoju i da su to samo razmazena derista koja ne cijene nista? Zato sto je u nas narod previse zavidan na druge! Ne moze niko na osnovu par recenica zakljuciti kakav je neciji zivot bio, kakvi su roditelji, kako su oni njega odgajali! Dajte ljudi budite malo realni! Sta ako je momak prvi put potjerao auto da vidi kako ide i desilo im se to sto se desilo? Sto niko ne bi razmatrao neko i druge verzije koje se mogu desiti, a ono babo mu kupio BMW, nije ga odgojio kako treba, zato je poginuo! Sranja samo!
 
Član
zalosno...moje godiste momak, sav se najezih...:icon_sad:

R.I.P.

mislim da je ovo prvi put da sam procitao da je neko sa foruma stradao...:icon_cry:
 
Član
RIP

Ne bih ovdje ni najmanje krivio roditelje, mislim da tako nesto niko ne bi trebao reci, jer za ovo sto se desilo niko ne zna pravi uzrok, kao prvo, a kao drugo roditelji ne mogu odgovarati za djecu citav zivot...
Mislim da je ovdje bilo brze voznje, da je zbog necega doslo do izletanja i dogodila se tragedija. Mnogi od nas stisnu gas, mnogi to rade svakodnevno, mnogi prodju bez posledica i onda kad neko nema toliko srece, oni traze krivce. Ovaj momak sto je vozio je bio svjestan sta radi, kao sto smo i mi svi ostali svjesni (bar bi trebali biti), jer kad god smo na cesti izlozeni smo riziku, ako vozimo brzo rizik povecavamo, a cuva nas samo sreca, koja neke od nas ponekad napusti.:icon_cry:

Da kazem nemojte brzo voziti, zvucace glupo, ali zato cu reci da pazite kako vozite, da drzite oci na cesti i da ne pijete, jer pijan covjek nema refleksa i sva cula su mu zatupljena. Ja sam imao nekoliko saobracajki, izletanja i brdo kriticnih situacija, pogotovo prije, kad sam bio mladji i ludji... Danas je opet neko iskustvo tu, pa su stvari drugacije. Ono sto je bitno, kao savjet mladjim, a i starijim, morate imati granicu u svemu, pa tako i u brzoj voznji. Ne ubija brza voznja, koliko ubija nepromisljena voznja i divljanje.
Spasio sam puno puta sebe, druge, svoje auto i glavu drzeci oci na putu, jer pravom reakcijom mozete bar ublaziti posledice, ako vec ne mozete skroz izbjeci.
Cuvajte se i cuvajte druge oko vas, za dobrobit svih...
 
Inna lillahi we inna ilejhi radži"un. :icon_sad:

P.S Mislim da ovde nije potrebno se raspravljati ciji su roditelji krivi , ko je koga odgojio IMATE LI BAR MALO POSTOVANJA PREMA OVIM MOMCIMA , MORA LI VAM SVE BITI PREDMET RASPRAVE ! ! !
 
Član
e slusajte sad okanite se te price ,roditelji odgoj auta ovo ono,ja sam znao momke ima ih na forumu koji su ih i bolje poznavali, ,,TA su DJECA ZLATNA BILA,,A I TI roditelji i SVI roditelji bi dali sve od zivota pa do najgorih muka,,da se ovo nije desilo,,,,,,,,,,,,,,,,,NARODE bila je nesreca,,,,,,,,,,,,,,NAZALOST SVIJU NAS,,,,JADNI SU IM RODITELJI NEDAJ BOZE IKOM OD NAS DA IH RAZUMIJEMO


Inna lillahi we inna ilejhi radži"un.
 
Legend
Ma nebitno kakva su djeca bila, budite realni i recite.. sudeci po izgledu auta sigurno nije bila prilagodjena brzina, a stavit maloljetnika u auto i gasati, eh to je vec .. ma da ne duzim, zao mi je 2 mlada zivota iako nisam poznavao ljude..

ako je gasao, ne mora znacit da je los momak, klosar ovo ono.. ali svakako da mu to nije trebalo..

pamet u glavu, pazite sa kim sjedate u auto.. i kako ko vozi..

Nek im je Rahmet dusi, i nek im dragi Allah podari lijepi Dzenet
 
prvo RIP...
a dalje...neznam zasto uopste polemike i o tim gasanjima i sve...mozda je cojku pukla guma npr. ko zna sta je bilo...ravna cesta ko strijela...ako je to ova sto je na slikama, nema ni krivine nit ista...nije neiskustvo nije brzina...neznate ni sta je bilo a vec neka politika i diskusija o ovom...ja sam smatram da je svako kriv za svoj postupak..sam pao, sam se ubio...nemojte dzaba roditelje krivit...mogu jos ljudi doc do ovih tekstova pa pobudalit od muke, a ustvari nije njihova krivica...cak sta vise manje su sanse da pogine u ovom autu sa zracnim jastucima i sve, nego u golfu 2 ili necem starijem...tako da...
 
RIP, stvarno za nepovjerovati, i glupe su uopce diskusije bilo kakve, :icon_sad: ali, roditelji su mi se tu noc vracali s puta i rekli su da je do konjica put bio katastrofa, poledjeno i da su se bas napatili...

saucesce porodicama!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top